|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 111 112 113 114 115 116 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2228 |
Iwona 2012-02-06 08:01:24 |
Jestem bardzo zadowolona, obługa bardzo sprawna i szybka,produkt bardzo fajny. |
 nr:2440 |
Iwona 2012-02-06 08:01:24 |
Starannie wykonany, dostawa sprawna i bezproblemowa - jednym słowem jestem zadowolona z dokonanego zakupu. |
 nr:2406 |
Iwona 2012-02-06 08:01:24 |
Starannie wykonany dokłanie takiego szukałam - bez zarzutu. |
 nr:450 |
Joanna W. 2012-02-03 10:41:03 |
Wszystkie koszyki są idealne, pod względem rozmiarowym i wykonaniem, a dodatkowy prezent w postaci koszyka wielkanocnego , bardzo ucieszyl moją córeczkę! GORĄCO POLECAM! |
 nr:2531 |
Joasia 2012-01-26 17:30:22 |
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Oraz miłe zaskoczenie w postaci malutkiego koszyczka do święconki gratis. Polecam tego sprzedawcę |
 nr:2807 |
Tomasz 2012-01-23 22:36:20 |
produkty wysokiej klasy szybka dostawa ogulnie na 6 super. |
 nr:2760 |
Wiesia 2012-01-21 20:57:30 |
solidne wykonanie, bardzo szybka realizacja zamówienia, wyroby godne polecenia |
 nr:460 |
Justyna 2012-01-19 23:35:13 |
Solidnie zrobiony wymiary idealnie tak jak chciałam.Pięknie wygląda. |
 nr:2515 |
Zosia 2012-01-19 17:54:54 |
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, skrzynka pięknie wykonana, szybko (jak na produkt robiony ręcznie - błyskawicznie!) i niedrogo. |
 nr:1469 |
Tomasz 2011-12-29 22:09:12 |
Buda dla moich zwierzątek sprawiła ogromną radość. Od razu się w niej zadomowiły. Znakomity produkt - ekologiczny, zwierzęta czują naturę i to co dla nich dobre. Zdecydowanie polecam tego typu produkty dla zwierząt domowych. |
<< Pocz [1] < Wstecz 111 112 113 114 115 116 Dalej > [194] Koniec >>
|