(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 111 112 113 114 115 116  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Gazetnik 40 x 28, wys 26
nr:2228
Iwona
2012-02-06 08:01:24
Jestem bardzo zadowolona, obługa bardzo sprawna i szybka,produkt bardzo fajny.
Fotel wiklinowy - papieski. 67 x 67 wys. 39/67/105, siedzisko 48x48
nr:2440
Iwona
2012-02-06 08:01:24
Starannie wykonany, dostawa sprawna i bezproblemowa - jednym słowem jestem zadowolona z dokonanego zakupu.
Koszyczek okolicznościowy. sr, 21 wys. 9/21
nr:2406
Iwona
2012-02-06 08:01:24
Starannie wykonany dokłanie takiego szukałam - bez zarzutu.
Kosz na pościel i bieliznę, uniwersalny także na wymiar. 70x37x35.
nr:450
Joanna W.
2012-02-03 10:41:03
Wszystkie koszyki są idealne, pod względem rozmiarowym i wykonaniem, a dodatkowy prezent w postaci koszyka wielkanocnego , bardzo ucieszyl moją córeczkę! GORĄCO POLECAM!
Buda wiklinowa piętrowa okrągła góra średn. 45 na dole 47, wys 45
nr:2531
Joasia
2012-01-26 17:30:22
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Oraz miłe zaskoczenie w postaci malutkiego koszyczka do święconki gratis. Polecam tego sprzedawcę
Krzesło wiklinowe siedzisko 50x45, wys. przód 46, tył 42, wys. oparcia 96
nr:2807
Tomasz
2012-01-23 22:36:20
produkty wysokiej klasy szybka dostawa ogulnie na 6 super.
Skrzyka -  szuflada doskonała pod łóżko. 70x70 wys. 25
nr:2760
Wiesia
2012-01-21 20:57:30
solidne wykonanie, bardzo szybka realizacja zamówienia, wyroby godne polecenia
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Justyna
2012-01-19 23:35:13
Solidnie zrobiony wymiary idealnie tak jak chciałam.Pięknie wygląda.
Skrzynka z 2 przegrodami na dowolny wymiar. xxx
nr:2515
Zosia
2012-01-19 17:54:54
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, skrzynka pięknie wykonana, szybko (jak na produkt robiony ręcznie - błyskawicznie!) i niedrogo.
Buda wiklinowa dla kota zamknięta 58x47wys. 47, średnica otworu 25.5 cm
nr:1469
Tomasz
2011-12-29 22:09:12
Buda dla moich zwierzątek sprawiła ogromną radość. Od razu się w niej zadomowiły. Znakomity produkt - ekologiczny, zwierzęta czują naturę i to co dla nich dobre. Zdecydowanie polecam tego typu produkty dla zwierząt domowych.

<<  Pocz [1] < Wstecz 111 112 113 114 115 116  Dalej > [194] Koniec >>

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.