|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 112 113 114 115 116 117 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:437 |
Bronek 2011-12-29 09:57:32 |
Poszukiwałem takie koszyczki o dłuższego czasu i wreszcie namierzyłem w WIKLINOWYCH CUDACH. Dobrze pasują do szklanek i izolują od ciepła. |
 nr:1806 |
Anna 2011-12-28 18:12:53 |
Szuflady wykonane starannie i zgodnie z podanymi wymiarami, stanowią prawdziwą ozdobę. Zamówienie zrealizowane w terminie. Miła niespodzianka - gratis koszyczek. Dziękuję i pozdrawiam. |
 nr:2384 |
Jerzy 2011-12-27 16:37:07 |
Któtko pisząc mebelek super, estetycznie wykonany, spełnił moje oczekiwanie. |
 nr:346 |
Jerzy 2011-12-27 16:37:07 |
Wazonek to majstersztik wiklinarstwa. |
 nr:2626 |
Michał 2011-12-27 16:03:38 |
Kosze solidnie wykonane. Polecam |
 nr:2500 |
Sławek 2011-12-22 22:19:53 |
Towar zgodny z opisem, wszystko OK. Polecam ! |
 nr:1422 |
Aga 2011-12-21 19:59:39 |
Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie, kosz zgodny z oczekiwaniami. Do zamówienia dołączony nawet mały gratis. Polecam |
 nr:2500 |
maselko 2011-12-21 10:16:06 |
Towar pierwsza klasa.Wszystko jak na zdjeciu.Sklep godny polecenia. Na pewno niedługo ponownie skorzystam z oferty. |
 nr:2807 |
Danusia 2011-12-21 07:32:00 |
Krzesło jest jeszcze lepsze niż się spodziewałam. Solidne, doskonale wykonane. Jestem bardzo zadowolona |
 nr:185 |
Małgorzata 2011-12-16 17:49:29 |
Stolik został dostarczony szybko i jest bardzo ładny. Kontakt z firmą telefoniczny i e-mailem bardzo dobry.
|
<< Pocz [1] < Wstecz 112 113 114 115 116 117 Dalej > [194] Koniec >>
|