(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 112 113 114 115 116 117  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Oplotki uchwyty  oprawki rogożynowe na szklanki z rogożyny wys. 5 - 6 cm , średnica w środku ok. 6 cm
nr:437
Bronek
2011-12-29 09:57:32
Poszukiwałem takie koszyczki o dłuższego czasu i wreszcie namierzyłem w WIKLINOWYCH CUDACH. Dobrze pasują do szklanek i izolują od ciepła.

nr:1806
Anna
2011-12-28 18:12:53
Szuflady wykonane starannie i zgodnie z podanymi wymiarami, stanowią prawdziwą ozdobę. Zamówienie zrealizowane w terminie. Miła niespodzianka - gratis koszyczek. Dziękuję i pozdrawiam.
Etażerka . 90 x 35 wys. 65
nr:2384
Jerzy
2011-12-27 16:37:07
Któtko pisząc mebelek super, estetycznie wykonany, spełnił moje oczekiwanie.
Flakon 23x13
nr:346
Jerzy
2011-12-27 16:37:07
Wazonek to majstersztik wiklinarstwa.

nr:2626
Michał
2011-12-27 16:03:38
Kosze solidnie wykonane. Polecam
Kosz delikatesowy duży, z kpl. dodatków. Cena netto 33,33 Dno z zew. 32x17, dno wew. 30x16, góra 46x31, wys. 11/18/45
nr:2500
Sławek
2011-12-22 22:19:53
Towar zgodny z opisem, wszystko OK. Polecam !
Kosz na pościel i bieliznę 40x25x70
nr:1422
Aga
2011-12-21 19:59:39
Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie, kosz zgodny z oczekiwaniami. Do zamówienia dołączony nawet mały gratis. Polecam
Kosz delikatesowy duży, z kpl. dodatków. Cena netto 33,33 Dno z zew. 32x17, dno wew. 30x16, góra 46x31, wys. 11/18/45
nr:2500
maselko
2011-12-21 10:16:06
Towar pierwsza klasa.Wszystko jak na zdjeciu.Sklep godny polecenia. Na pewno niedługo ponownie skorzystam z oferty.
Krzesło wiklinowe siedzisko 50x45, wys. przód 46, tył 42, wys. oparcia 96
nr:2807
Danusia
2011-12-21 07:32:00
Krzesło jest jeszcze lepsze niż się spodziewałam. Solidne, doskonale wykonane. Jestem bardzo zadowolona
Stół owalny. 90x62, wys. 61
nr:185
Małgorzata
2011-12-16 17:49:29
Stolik został dostarczony szybko i jest bardzo ładny. Kontakt z firmą telefoniczny i e-mailem bardzo dobry.

<<  Pocz [1] < Wstecz 112 113 114 115 116 117  Dalej > [194] Koniec >>

Czy wiesz, że wszytkie produkty możesz zobaczyć na żywo tutaj?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.