|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 116 117 118 119 120 121 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2202 |
Katarzyna 2011-11-02 11:02:20 |
Łóżeczko jest przepiękne! Stabilne, przewiewne, doskonale wykończone i bardzo praktyczne. Po prostu idealne. Przesyłka błyskawiczna, łóżeczko mieliśmy na drugi dzień po zamówieniu! Do tego mogliśmy wybrać kolor materiału, którym wyścielone jest łóżko. Bar |
 nr:2314 |
Joanna 2011-10-27 11:22:03 |
Kosz jest dokladnie zgodny z zamowienie. Sklep zgodzil sie na pomalowanie go na inny kolor farby niz prezentowane w witrynie (ten sam producent i rodzaj farby). Jest idealny. |
 nr:450 |
Marta 2011-10-25 09:12:50 |
Świetny kontakt, towar zgodny z opisem, gorąco polecam!!! |
 nr:2467 |
Nadia 2011-10-23 17:09:38 |
Krzesła bardzo ładne i wygodne. Lekkie i rewelacyjnie się prezentują. polecam! |
 nr:2359 |
Delfina 2011-10-21 09:29:00 |
Ładnie wykonane koszyczki. Towar szybciutko trafił do moich rąk. Polecam wszystkim. |
 nr:2467 |
Ewa 2011-10-20 11:12:38 |
Krzesła piękne solidnie wykonane polecam serdecznie:) |
 nr:1900 |
Ewa 2011-10-20 11:12:38 |
towar godny polecenia. |
 nr:2202 |
Marta 2011-10-15 13:08:33 |
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego kosza dla dziecka - stabilny, a przy tym naprawdę ładny. Polecam:) |
 nr:285 |
TERESA 2011-10-14 13:14:14 |
wózeczek w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciu, a te czerwone w białe serduszka wykończenia super, za tą cenę warto było zrobić wnusi przyjemność - polecam fajny prezent dla dziecka |
 nr:47 |
TERESA 2011-10-14 13:14:14 |
kicia zadowolona ja również, legowisko ładnie wykończone nie ma żadnych zadziorów czego najbardziej się obawiałam - polecam dla kota, jak i dla psa super legowisko |
<< Pocz [1] < Wstecz 116 117 118 119 120 121 Dalej > [194] Koniec >>
|