(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 116 117 118 119 120 121  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Wyrób wiklinowy. Kosz 92x 57,dno 68 x 30,  wys do dna 40 wys do rączki 70
nr:2202
Katarzyna
2011-11-02 11:02:20
Łóżeczko jest przepiękne! Stabilne, przewiewne, doskonale wykończone i bardzo praktyczne. Po prostu idealne. Przesyłka błyskawiczna, łóżeczko mieliśmy na drugi dzień po zamówieniu! Do tego mogliśmy wybrać kolor materiału, którym wyścielone jest łóżko. Bar
Kosz pomalowany na dowolny kolor i wykonany na dowolny wymiar. 50x30, wys 50
nr:2314
Joanna
2011-10-27 11:22:03
Kosz jest dokladnie zgodny z zamowienie. Sklep zgodzil sie na pomalowanie go na inny kolor farby niz prezentowane w witrynie (ten sam producent i rodzaj farby). Jest idealny.
Kosz na pościel i bieliznę, uniwersalny także na wymiar. 70x37x35.
nr:450
Marta
2011-10-25 09:12:50
Świetny kontakt, towar zgodny z opisem, gorąco polecam!!!

nr:2467
Nadia
2011-10-23 17:09:38
Krzesła bardzo ładne i wygodne. Lekkie i rewelacyjnie się prezentują. polecam!
Skrzynka - szuflada  na dowolny wymiar. 20 x 25 wys. 12
nr:2359
Delfina
2011-10-21 09:29:00
Ładnie wykonane koszyczki. Towar szybciutko trafił do moich rąk. Polecam wszystkim.

nr:2467
Ewa
2011-10-20 11:12:38
Krzesła piękne solidnie wykonane polecam serdecznie:)
Kasetka wiklinowa. 27x18x18
nr:1900
Ewa
2011-10-20 11:12:38
towar godny polecenia.
Wyrób wiklinowy. Kosz 92x 57,dno 68 x 30,  wys do dna 40 wys do rączki 70
nr:2202
Marta
2011-10-15 13:08:33
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego kosza dla dziecka - stabilny, a przy tym naprawdę ładny. Polecam:)
Artykuł wiklinowy -  wózek. 45x28x55
nr:285
TERESA
2011-10-14 13:14:14
wózeczek w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciu, a te czerwone w białe serduszka wykończenia super, za tą cenę warto było zrobić wnusi przyjemność - polecam fajny prezent dla dziecka
Legowisko / 3 góra 56x43, dno wew. ok. 44x30, wys. 10/15
nr:47
TERESA
2011-10-14 13:14:14
kicia zadowolona ja również, legowisko ładnie wykończone nie ma żadnych zadziorów czego najbardziej się obawiałam - polecam dla kota, jak i dla psa super legowisko

<<  Pocz [1] < Wstecz 116 117 118 119 120 121  Dalej > [194] Koniec >>

Czy wiesz, że wszytkie produkty możesz zobaczyć na żywo tutaj?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.