|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 117 118 119 120 121 122 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:390 |
TERESA 2011-10-14 13:14:14 |
rzeczywiście cacko na sztućce |
 nr:51 |
Ewa 2011-10-12 21:10:03 |
koszyk ładnie wykonany, solidny, przesyłka zapakowana dobrze, dotarła w tempie ekspresowym już następnego dnia od momentu zamówienia , pełen profesjonalizm polecam |
 nr:285 |
Ewa 2011-10-12 21:10:03 |
wózeczek cacko, pozostałe jw. |
 nr:2526 |
Beata 2011-10-11 21:19:00 |
Polecam! Bardzo dobry kontakt, towar bardzo dobry jakościowo. Szybka dostawa |
 nr:2532 |
anies 2011-10-11 17:48:39 |
Produkt adekwatny do zdjęcia i opisu, solidnie wykonany. Koty zadowolone bo korzystają z budy. |
 nr:1620 |
Agnieszka 2011-10-11 16:55:33 |
Kosz bardzo ładny, nawet ładniejszy niż na zdjęciu:) |
 nr:2203 |
JUSTYNA 2011-10-06 18:47:59 |
Koszyk bardzo dibrze wykonany,stabilny stojak-przesyłka dostarczona szybko i profesjonalnie-Polecam ten sklep.Na pewno do was wrócę . |
 nr:1637 |
Agnieszka 2011-10-04 10:59:43 |
Super fotel,wykonany bardzo solidnie, jest piękny oraz wygodny.Bardzo polecam wszystkim takiego wyboru,dodatkowo w prezencie dostałam wiklinowy koszyczek.Pozdrawiam |
 nr:2145 |
GRAZYNA 2011-10-03 15:56:49 |
KOSZYK JEST SLICZNY, TAKI JAKI CHCIAŁAM KUPIĆ- NA GRZYBY OKAZAŁ SIE IDEALNY |
 nr:2309 |
GRAZYNA 2011-10-03 15:56:49 |
KOSZYK JEST PIĘKNY I WYGODNY DO ZBIERANIA GRZYBÓW |
<< Pocz [1] < Wstecz 117 118 119 120 121 122 Dalej > [194] Koniec >>
|