|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 122 123 124 125 126 127 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1445 |
Iza 2011-06-03 11:26:33 |
Kosz, który zamówiłam jest starannie wykonany. |
 nr:1899 |
Halina 2011-06-03 08:46:38 |
Wyjątkowo solidnie wykonany mebelek. Polecam bardzo zakupy w tym sklepie. |
 nr:2231 |
Mycha 2011-06-01 09:08:03 |
Kontakt ze sprzedającym szybki, konkretny i miły. Przesyłka z zamówionymi koszykami bardzo sprawnie doszła, towary opakowane były bardzo starannie, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu a dodatkowo do paczki włożony był mały gratis ! Miło i szybko - |
 nr:2035 |
Monika 2011-06-01 08:17:01 |
Polecam gorąco sklep :) Koszyczki są piękne i efektownie się prezentują. Dziękuję serdecznie. |
 nr:2628 |
Barbara 2011-05-30 13:35:43 |
Trafny pomysł - można osłonić plastikowe skrzynki |
 nr:2626 |
Barbara 2011-05-30 13:35:43 |
Trafny pomysł - można osłonić plastikowe skrzynki |
 nr:2341 |
Barbara 2011-05-30 13:35:43 |
polecam |
 nr:1637 |
Barbara 2011-05-30 13:35:43 |
Bardzo ładnie wykonany i wygodny |
 nr:2127 |
Iwona W. 2011-05-20 18:23:29 |
Jestem bardzo zadowolona z zakupu fotela, dostawy. Polecam.Iwona |
 nr:1716 |
Marta 2011-05-04 16:23:57 |
Bardzo ładna szafka, błyskawiczna przesyłka. Polecam sklep. |
<< Pocz [1] < Wstecz 122 123 124 125 126 127 Dalej > [194] Koniec >>
|