Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 129 130 131 132 133 134 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:460 |
Agnieszka 2011-01-21 11:47:52 |
zamówienie dotarło bardzo szybko, kosze starannie wykończone, wymiary achowane, wiklina doskonałej jakości, elegancki dodatek gratis. |
 nr:1806 |
Liliana 2011-01-21 11:13:28 |
Zmówione koszyki na wymiar zostały wykonane bardzo staranne i zgodnie co do centymetra. Koszyczek gratis był miłą niespodzianką. A największym pozytywem było wykonanie koszyków PRZED TERMINEM! Dziękuję i polecam wyroby miłośnikom wikliny. |
 nr:1469 |
Monika 2011-01-21 10:15:09 |
Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem. Serdecznie polecam ...... |
 nr:1806 |
Barbara 2011-01-10 19:47:38 |
zamowilam kilka koszykow na wymiar.
wszystkie wykonano zgodnie z podanymi wymiarami. koszyki bardzo ladnie wykonane, stanowia ozdobe pod moimi kuchennymi szafkami.
bardzo mila obsluga, polecam sklep z pelna swiadomoscia. |
 nr:1806 |
Barbara 2011-01-10 19:47:38 |
zamowilam kilka koszykow na wymiar.
wszystkie wykonano zgodnie z podanymi wymiarami. koszyki bardzo ladnie wykonane, stanowia ozdobe pod moimi kuchennymi szafkami.
bardzo mila obsluga, polecam sklep z pelna swiadomoscia. |
 nr:1806 |
Barbara 2011-01-10 19:47:38 |
zamowilam kilka koszykow na wymiar.
wszystkie wykonano zgodnie z podanymi wymiarami. koszyki bardzo ladnie wykonane, stanowia ozdobe pod moimi kuchennymi szafkami.
bardzo mila obsluga, polecam sklep z pelna swiadomoscia. |
 nr:2802 |
Maciek 2011-01-09 18:02:13 |
Towar taki jakiego oczekiwałem.
Sklep godny polecenia.
|
 nr:1503 |
danuta 2011-01-03 18:15:20 |
fotelik bardzo ladnie wykonany,przesylka
super expres !!!! |
 nr:170 |
Grzegorz 2010-12-29 14:10:18 |
towar zgodny ze zdjęciem - wszystko załatwione ja trzeba polecam wszystkim |
 nr:170 |
Grzegorz 2010-12-29 14:09:19 |
towar zgodny ze zdjęciem |