|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 131 132 133 134 135 136 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2359 |
DOROTA 2010-12-06 20:24:31 |
Dziękuję za bardzo udaną transakcję. Gorąco polecam, szybka i profesjonalna obsługa. Duży POZYTYW. |
 nr:1913 |
Darek 2010-11-29 11:13:40 |
Towar zgodny z opisem. Jakościowo bardzo dobry. |
 nr:2475 |
Anna 2010-11-25 20:34:37 |
Krzesło, które zakupiłam w Państwa sklepie jest takie jak na zdjęciu, a może nawet ładniejsze w rzeczywistości. Jestem zadowolona.
|
 nr:164 |
Sławomira 2010-11-25 18:31:44 |
fotel spełnia moje oczekiwania estetyczny,wygodny |
 nr:53 |
Joanna 2010-11-23 22:30:12 |
Bardzo szybka i sprawna tranzakcja. Pies także zadowolony ze swojego nowego spania :) |
 nr:171 |
Beat 2010-11-23 21:50:06 |
Towar zgodny z opisem, terminowość - super. Dodatkowo nawet mały upominek.
Dziękuję i polecam. |
 nr:2408 |
Marta 2010-11-23 19:25:56 |
Jestem zadowolona z zakupu. Kosze solidne i porządnie wykonanie, wymiary bardzo dokładne. Polecam. |
 nr:1578 |
joanna 2010-11-17 18:40:26 |
Jestem bardzo zadowolona z zamowionych koszykow, sa wykonane solidnie i estetycznie. Polecam zakupy na www.wiklina.net |
 nr:1469 |
Edyta 2010-11-15 08:08:00 |
wysoka jakość wyrobu ,kotka odrazu się zadomowiła, szybka wysyłka |
 nr:1490 |
Edyta 2010-11-15 08:08:00 |
bardzo wygodny i poreczny, estetyczne wykonanie |
<< Pocz [1] < Wstecz 131 132 133 134 135 136 Dalej > [194] Koniec >>
|