(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 139 140 141 142 143 144  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Kosz biustonosz - ciemny 47 x 27, 17/29
nr:1520
Kasia
2010-05-27 18:17:57
wspaniałe kosze na kwiaty, pelargonie pięknie się w nich prezentują
Kula wiklinowa średnica około  65 - 70
nr:2258
Kasia
2010-05-27 18:17:57
Pięknie wyglada na trawniku, sąsiedzi zazdroszczą.
Kosz. 41 x 24 x 9/21
nr:1564
Kasia
2010-05-27 18:17:57
Starannie wykonany, poręczny, polecam.
Podstawka rogożynowa. 30
nr:2051
Kasia
2010-05-27 18:17:57
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

nr:1759
goretta
2010-05-22 16:45:21
towar zgodny z opisem, solidnie wukonany, polecam
Skrzynka - szuflada na dowolny wymiar i pomalowana na dowolny kolor. xx
nr:2631
Joanna
2010-05-21 21:39:01
Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z jakości towaru oraz wspaniałej obsługi. Kosz-szuflada został wykonany dokładnie tak, jak chciałam :) Było mi niezmiernie miło być znów Państwa klientem. Na pewno jeszcze tu wrócę :)

nr:2467
Małgorzata
2010-05-18 09:59:31
Krzesło jest ładne, stabilne a przy tym leciutkie. Polecam!
Buda wiklinowa dla kota zamknięta 58x47wys. 47, średnica otworu 25.5 cm
nr:1469
Sylwia z Jaworzna
2010-05-17 18:20:25
Dziękuję za expresową przesyłkę . Budka jest bardzo ładna i świetnie wykonana - nasz kot już się w niej zadomowił. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa produktów.Firma naprawdę godna polecenia.Dziękuje.
Buda wiklinowa dla kota zamknięta 58x47wys. 47, średnica otworu 25.5 cm
nr:1469
Karolina
2010-05-06 20:23:29
Budka super - bardzo udany zakup, nasz kot uwielbia w niej podróżować i spać w domu :)
Sofa. 122x58x43/86, siedzisko: szer.90, głęb.42
nr:204
Artur M. Brzeziński
2010-05-06 15:35:29
Mebel istotnie nie wygląda tak biało, jak na zdjęciu - ale sklep po zamówieniu uprzedził i wyjaśnił, z czego mebel jest wykonany i jaki ma kolor - a jest jak jaśniutka sosna, bardzo piękny. Meble są bardzo klasyczne w formie, pięknie się prezentują!

<<  Pocz [1] < Wstecz 139 140 141 142 143 144  Dalej > [194] Koniec >>

Czy wiesz, że wszytkie produkty możesz zobaczyć na żywo tutaj?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.