(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 141 142 143 144 145 146  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Półka wisząca narożna z drzwiczkami. 40x40x58
nr:1682
Piotr
2010-04-29 22:34:02
Przydatnka i użyteczna szafeczka, pojemna i do tego ładnie wyglądająca.
Półka wisząca narożna z drzwiczkami 40x40x40
nr:1679
Piotr
2010-04-29 22:34:02
Przydatnka i użyteczna szafeczka, pojemna i do tego ładnie wyglądająca.
Kosz kwiatowy 31 x 12/44
nr:1542
kasia
2010-04-29 08:13:33
Towar zgodny z opisem i wyglądający nawet lepiej niż na zdjęciu. Bardzo ładne i dobrej jakości kosze. POLECAM!!!!!!
Kosz kwiatowy 36 x 12/50
nr:1543
kasia
2010-04-29 08:13:33
Towar zgodny z opisem i wyglądający nawet lepiej niż na zdjęciu. Bardzo ładne i dobrej jakości kosze. POLECAM!!!!!!
Taca na sztućce 26 x 12 wys 5,5 , dno wew. 22 x 8
nr:1988
Wojtek K.
2010-04-27 18:31:42
Produkt zgodny z jego opisem. Idealny do tzw. małej gastronomii. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się to powiem Ci, że naprawdę warto. Uważam, że tak jak ja będziesz zadowolony.
Wyrób wiklinowy. Kosz 92x 57,dno 68 x 30,  wys do dna 40 wys do rączki 70
nr:2202
Beata
2010-04-15 17:39:46
Firma bardzo rzetelna :) wykonanie także bardzo dobre. udzielają wszelkich informacji na temat towaru oraz po zamówieniu przesyła wszelkie potrzebne informacje- POLECAM :)
Kosz prostokątny. 50 x 30, wys 50
nr:1773
Anna
2010-04-14 07:38:03
Bardzo ładnie i starannie wykonany kosz w pełni spełniający moje oczekiwania.
Wiklina malowana jest przepiękna. Wyrób pomalowany jest droższy o 35% (farba+malowanie)
nr:2313
iwona
2010-04-12 19:07:40
zamowilaqm u Panstwa Kosz jak na zalaczonym zdjeciu. dziekuje. jestem bardzo zadowolona z wykonania. kosz jest b. ladny. dziekuje
Kufer garbaty  ( BABUNI ). 70x41x41
nr:140
barbara
2010-04-06 21:45:19
Produkt wykonany niezwykle starannie.
Artykuł wiklinowy -  wózek. 45x28x55
nr:285
Magdalena
2010-03-30 19:54:36
Wózeczek śliczny, pięknie wykonany, kiedy akurat córeczki się nim nie bawią służy za element dekoracyjny. Jedynie kółeczka mogłyby być solidniejsze. Poza tym cudeńko.

<<  Pocz [1] < Wstecz 141 142 143 144 145 146  Dalej > [194] Koniec >>

Czy wiesz, że aktualnie posiadamy w sprzedaży blisko 1500 produktów?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.