(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 143 144 145 146 147 148  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

nr:408
Lucyna
2010-03-18 17:52:17
małe wygodne na kosmetyki
Kula wiklinowa średnica około  65 - 70
nr:2258
Agata
2010-03-17 08:11:51
W sklepie Wiklinowe Cuda zamówiłam 3 kule do dekoracji. Kule zostały wykonane w bardzo krótkim terminie, zgodnie z zamówieniem , a przede wszystkim były bardzo tanie. Właściciel kontaktował się ze mną i informował osobiście co się dzieje z moim zamówieni
Legowisko / 11 93x73, dno wew. 76x55, wys 13/23
nr:2298
Lena
2010-03-16 18:21:49
koszyk wykonany perfekcyjnie:) bardzo serdecznie polecam:) o wiele lepiej wygląda w rzeczywistości
Fotel -  z polskiej wikliny 72x62, wys 44/65/97, siedzisko: 46x42
nr:159
Anna Maria
2010-03-13 16:43:12
Fotel ma ciekawy kształt, jest dekoracyjny, a nadto bardzo wygodny! Polecam!
Etażerka 2 półkowa 46x29x45
nr:1725
Barbara
2010-03-12 19:21:00
Jestem zadowolona z zakupu, polecam.
Etażerka 35x37x73
nr:1722
Barbara
2010-03-12 19:21:00
Jestem zadowolona z zakupu, estetyczne półeczki, polecam.
Wyrób wiklinowy. Chodzik. śr na dole 72 , śred u góry wew. 20,5 cm z zew. 26 , wys 45
nr:2101
Czesława
2010-03-09 21:33:19
Nigdzie nie mogłam dostać takiego chodzika, i nareszcie znalazłam w tym sklepie. Jestem zadowolona. Życzę powodzenia .
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Gabriela
2010-03-09 20:44:31
Super sprzedawca i wykonawca -szuflady są piękne , w takim wymiarze i kolorze jaki zamówiłam - prawdziwe rękodzieło -jestem bardzo zadowolona .Dziękuję i polecam.
Osłonka na doniczkę. góra wew. 27 , dno wew. 23, wys. 25
nr:2165
Ewa
2010-03-06 15:00:10
Osłonka bardzo dobrej jakości (odpowiadajaca tej ze zdjęcia), ładnie wykonana i wykończona. Polecam sklep i produkt.
Walizka 30 x 20 x 13 , wewnątrz: 26x15x12
nr:1576
Ewa
2010-03-06 15:00:10
Koszyk jakich wiele, a jednak ze wzgledu na wykonanie i wykończenie wyjątkowo ładny i praktyczny. Bardzo polecam sklep i produkt.

<<  Pocz [1] < Wstecz 143 144 145 146 147 148  Dalej > [194] Koniec >>

Czy wiesz, że niektóre produkty możesz zamówić o dowolnych wymiarach?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.