|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 10 11 12 13 14 15 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1446 |
Krzysiek 2021-10-23 05:08:48 |
Terminowo i solidnie. Sprawdziły się jako „wkładka” do ikei. Bardzo dziękuję |
 nr:3145 |
Klaudia 2021-10-16 08:18:08 |
Staranne wykonanie,kosz pięknie prezentuje się na żywo. |
 nr:2515 |
Ola i Tomek 2021-09-28 06:41:14 |
Świetna jakość i precyzja wykonania tak, jak przy poprzednim naszym zakupie. Gorąco polecamy ;) |
 nr:456 |
Ola i Tomek 2021-09-28 06:41:14 |
Świetna jakość i precyzja wykonania tak, jak przy poprzednim naszym zakupie. Gorąco polecamy ;) |
 nr:456 |
Paweł G 2021-08-29 18:20:43 |
Świetny kontakt ze sklepem, bardzo miła obsluga i koszyczki przyszły dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Świetna jakość produktów - warto zaczekać do dwóch tygodni od złożenia zamówienia. Będziemy wracać, bo warto! |
 nr:2768 |
Ania 2021-08-25 21:32:36 |
Bardzo dobry produkt:) Polecam |
 nr:2767 |
Ania 2021-08-25 21:32:36 |
Bardzo dobry produkt:) Polecam |
 nr:456 |
Ewa 2021-07-31 22:08:35 |
Bardzo ładne kosze, idealny wymiar zamawiam następne. Szybka realizacja, Polecam |
 nr:2556 |
Monika 2021-06-28 20:00:44 |
Bardzo ładne kosze. Pasują idealnie. |
 nr:3466 |
Hanna 2021-06-25 14:42:58 |
Fotel bardzo zgrabny i wygodny. Wygląda tak jak na zdjęciu. Wymiary również takie jak przedstawiono w opisie.
W rozmowie telefonicznej pan Andrzej Bobruś, producent, bardzo miły. |
<< Pocz [1] < Wstecz 10 11 12 13 14 15 Dalej > [194] Koniec >>
|