|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 154 155 156 157 158 159 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1422 |
Maciej G. 2009-09-21 07:42:47 |
Koszyk bardzo fajny, porządnie wykonany, napewno posłuży przez parę lat |
 nr:424 |
Maciej G. 2009-09-21 07:42:47 |
bardzo ładny kosz na kwiaty na ścianie. Polecam |
 nr:89 |
Ela 2009-09-19 09:36:47 |
super wynalazek dla amatorów czytania w różnych miejscach ;-) |
 nr:2363 |
Ela 2009-09-19 09:36:47 |
bardzo fajne wykonany, pojemy -polecam. |
 nr:2375 |
Renata 2009-09-18 21:55:47 |
Solidnie i jednocześnie bardzo lekko wykonana etażerka nadała mojemu pokoikowi bardzo przytulny, domowy klimat. Polecam firmę! Miły i sprawny kontakt! |
 nr:1472 |
Asia 2009-09-16 18:49:24 |
Kosz jest naprawde porzadnie wykonczony i ładnie wyglada. Zdejmowane drzwiczki pozwalaja uzywac budy na codzien. Dobra cena za dobry towar. |
 nr:164 |
mariusz 2009-09-14 08:25:16 |
Fotele bardzo wygodne, sięgają za głowę, więc jak ktoś przytknie komara na tarasie, to kark nie boli. Same pozytywy. |
 nr:1450 |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Kosz na bieliznę wyjątkowo ładny, wykonany bardzo estetycznie, wymiary idelane, zgodnie z zamówieniem. Długo takiego szukałam. |
 nr:1577 |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Walizeczka jest też super, jeszcze ładniejsza w rzeczywistości. |
 nr:2364 |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Kuferek cudny ze wszystkimi szczegółami - zamknięcie, uchwyt! |
<< Pocz [1] < Wstecz 154 155 156 157 158 159 Dalej > [194] Koniec >>
|