|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 11 12 13 14 15 16 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:463 |
Karolina 2021-06-15 23:07:26 |
Super produkt i podejście do klienta... Gorąco polecam i na pewno tutaj wrócę ☺️ |
 nr:3368 |
Katarzyna 2021-06-12 15:16:40 |
Doskonały. Mogą pęlnić wiele funkcji. U mnie do estetycznego zapakowania prezetu, do sypania kwuatów na procesji w Boże Ciało. |
 nr:3337 |
Katarzyna 2021-06-12 15:16:40 |
Doskonały. Mogą pęlnić wiele funkcji. U mnie do estetycznego zapakowania prezetu, do sypania kwuatów na procesji w Boże Ciało. |
 nr:2070 |
irena 2021-06-10 22:29:02 |
jestem mega zadowolona |
 nr:1973 |
JJ 2021-05-24 23:05:16 |
Polecam i koszyk i zakupy w tym Sklepie. Produkt został wysłany bardzo szybko i jestem zadowolony, z chęcią kiedyś powrócę do dalszych tutaj zakupów |
 nr:453 |
Anna 2021-05-14 12:08:00 |
Wszystko w porządku, wykonanie kosza na wymiar dokładne i solidne. Polecam. |
 nr:3451 |
Katarzyna 2021-04-13 18:38:34 |
Koszyk bardzo ładny, starannie wykonany. Szybka wysyłka. Polecam wszystkim. |
 nr:3451 |
Ola 2021-04-13 18:17:18 |
Koszyk jest przepiękny! Idealny do codziennego użytku czy na plażę. Nie jest zbyt duży, idealnie mieści się pod pachą. Bardzo ładnie leży. Jest leciutki. Jest wykonany bardzo solidnie i z dbałością o detale. |
 nr:2070 |
Miroslawa 2021-04-05 03:27:23 |
Koszyk bardzo ładny ,szybka wysyłka Polecam |
 nr:2422 |
Gabriela 2021-03-10 10:17:34 |
Ja już raz wyraziłam swoją opinię ,ale mogę raz jeszcze powtórzyć.....
POLECAM BARDZO zakupy !
|
<< Pocz [1] < Wstecz 11 12 13 14 15 16 Dalej > [194] Koniec >>
|