(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 155 156 157 158 159 160  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Kosz na pościel i bieliznę, uniwersalny także na wymiar. 70x37x35.
nr:450
Justyna
2009-09-11 08:07:02
Opinia jak najbardziej pozytywna, kontakt z firmą bardzo profesjonalny i miły, towar doskonały. Całą transakcja szybka i bardzo udana. POLECAM !!!
Kosz na pościel i bieliznę 40x25x70
nr:1422
Paulina
2009-09-10 19:40:45
Kosz bardzo ładny i świetnie wykonany, wymiary zgodne z zamówieniem. Przesyłka bardzo szybka!
Walizka 40 x 27 x 17 , wewnątrz: 35x22x14
nr:1578
Paulina
2009-09-10 19:40:45
Pojemniki, które otrzymałam, są ładne, świetnie wykonane, z pomysłowym zamknięciem na górze. Jestem bardzo zadowolona z zakupu!
Super toaletka. Nowość. 60x40x80
nr:1704
Paulina
2009-09-09 14:23:54
jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu, szybka dostawa. polecam
Skrzynka - szuflada z wikliny. 22 x 35 x 19
nr:1446
Monika
2009-09-07 17:07:31
Koszyki robione na miarę służą jako szuflady. Wykonanie pięknie i ekspresowo szybko. Prócz tego dostałam prezent :) POLECAM SERDECZNIE!!!
Kwietnik na trzy doniczki. srednica denkek 21-23 , wys. 87
nr:2423
Magda
2009-09-04 17:28:48
Towar zgodny z zamówieniem. Bardzo estetycznie wykonany. Na bieżaco wysyłana nformacja mailowa o stanie realizacji. Zaskoczyła mnie bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam:)
Półka wisząca narożna z drzwiczkami 35x35x40
nr:1678
Maria
2009-09-03 16:39:42
Szafeczka przepiękna i funkcjonalna, stanowi ładne uzupełnienie mojej łazienki. Dodatkowym jej atutem jest fakt, że można ją zamówić w dowolnym kolorze. Bardzo dziękuję za transakcję i obiecuję, że jeszcze wrócę do Pana sklepu. Maria z Warszawy.
Szafka nocna z szufladą 45x33x55
nr:1741
Irena
2009-08-31 09:40:29
Szafka wykonana estetycznie. Obsługa profesjonalna, szybka realizacja zamówienia. Polecam!

nr:1806
Anna
2009-08-28 18:23:58
Kosz idealnie taki jak zamówiłam, jestem z zakupu b. zadowolona,
Wieszak na klucze 30x11x14
nr:257
Anna
2009-08-28 18:23:58
Super wieszaczek, miłe podejście do klienta. Polecam.

<<  Pocz [1] < Wstecz 155 156 157 158 159 160  Dalej > [194] Koniec >>

Tracking paczki oznacza monitorowanie przesyłki na całej trasie transportu

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.