|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 157 158 159 160 161 162 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:204 |
dorota 2009-08-06 22:45:17 |
Niby zwykła wiklina,a prezentuje się iscie po królewsku. Do tego solidna i prezcyzyjnie wykonana. Aż nie chce się z niej wstawać. No chyba,żeby popatrzeć. |
 nr:2304 |
dorota 2009-08-06 22:45:17 |
prostota i elegancja za naprawdę przystępną cenę |
 nr:1667 |
dorota 2009-08-06 22:45:17 |
świetne uzupełnienie każdego wnętrza |
 nr:1745 |
dorota 2009-08-06 22:45:17 |
Słodycz i finezja + funkcjonalność |
 nr:1979 |
Ala 2009-08-06 21:25:24 |
Produkt polecony przez Sprzedającego okazał się trafiony! |
 nr:1446 |
Iza 2009-08-06 20:52:24 |
Zamowilam dwa kosze w nietypowych wymiarach. W niecale 2 tygodnie trzymalam produkty oczekiwanej wielkosci, solidnie i starannie wykonane + niespodzianka! Polecam. |
 nr:1446 |
Iza 2009-08-06 20:52:24 |
Zamowilam dwa kosze w nietypowych wymiarach. W niecale 2 tygodnie trzymalam produkty oczekiwanej wielkosci, solidnie i starannie wykonane + niespodzianka! Polecam. |
 nr:2022 |
Małgorzata 2009-08-03 20:21:13 |
Abażur wiklinowy doskonale tworzy klimat wiejskiej chaty.Właśnie to ,czego oczekiwałam.dziekuję. |
 nr:1485 |
grzegorz 2009-08-03 07:52:40 |
Kosze dokładnie takie jak oferowane przez sklep. Doskonała jakośc wykonania. |
 nr:2477 |
edward 2009-08-02 20:36:35 |
spelnia nasze oczekiwania.dziekujemy za przeuroczy koszyczek |
<< Pocz [1] < Wstecz 157 158 159 160 161 162 Dalej > [194] Koniec >>
|