Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 160 161 162 163 164 165 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1564 |
Asia 2009-06-22 08:42:41 |
Dokładnie taki kosz jakiego szukałam. Bardzo solidnie wykonany. Doskonały kontakt i ekspresowan wysyłka. |
 nr:290 |
agnieszka 2009-06-21 08:29:03 |
jestem bardzo zadowolona z zakupu i transakcji która odbyłłą się w miłęj i bezproblemowej atmosferze polecam wszystkim |
 nr:299 |
agnieszka 2009-06-21 08:29:03 |
kwietnik okazał się doskonałym wyborem. polecam wszystkim. wysylke otrzymalam w bardzo szybkim tempie za co barzdo dziekuje. Jeszcze raz wszystlim polecam. Ja na pewno skorzystam |
 nr:298 |
agnieszka 2009-06-16 16:15:51 |
juz dwa razy zlozylam zamowienie i jestem bardzo zadowolona i z uslug i z towaru. wszystko odbylo sie szybciutko i w milej atmosferze polecam wszystkim |
 nr:1773 |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Produkt wykonany starannie, całkowicie zgodny z podanymi parametrami, według zamówienia. Polecam! |
 nr:2313 |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Produkt wykonany starannie, całkowicie zgodny z podanymi parametrami, według zamówienia. Polecam! |
 nr:156 |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Fotel stabilny, starannie wykonany, wygodny. To z pewnością nie ostatnie moje zakupy w "Wiklinowych Cudach". |
 nr:2239 |
Kasia 2009-06-12 17:32:32 |
Koszyczki bardzo ładne, wymiar idealnie zgodny z zamówieniem i szybka wysyłka. Polecam |
 nr:1422 |
Kasia 2009-06-12 17:32:32 |
Kosze bardzo ładne, dostawa bardzo szybka. Polecam |
 nr:453 |
Bartek K. 2009-06-09 09:00:31 |
Zamówiłem kosz na wymiar, z dzieloną klapą. Został on wykonany w 100% zgodnie z moim zamówieniem. Jest bardzo ładnie i estetycznie wykonany. Jeśli ktoś zastanawia się, czy skorzystać z usług tej firmy, to z całym spokojem mogę ją polecić. |