(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 165 166 167 168 169 170  Dalej > [194] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

nr:2200
Sebastian
2009-04-09 21:52:24
Fajny koszyk, mi osobiście bardzo pasuje. pozdrawiam

nr:2201
Sebastian
2009-04-09 21:52:24
Duży kosz pomieści wiele towaru. jak dla mnie super.
Kosz prostokątny. 50 x 30, wys 50
nr:1773
Agnieszka Adamska
2009-04-03 21:37:11
Jestem bardzo zadowolona z zakupu; kosz wygląda tak, jak oczekiwałam, jest wykonany starannie i zgodnie z podanymi przeze mnie wymiarami. Ponadto w środku znalazłam ujmujący prezent, mały koszyczek w sam raz na zbliżające się święta Wielkiej Nocy, za któr
Fotel bujany wiklinowy. 115x60x/110,siedzisko: 48x45, wys. opar.80
nr:172
Paulina
2009-03-31 22:15:17
Fotel jest piekny i bardzo wygodny
Oplot rogożynowy butelki o poj. 0,75 l. z okienkiem na etykietę 10x25,
nr:1404
gosia
2009-03-26 12:20:10
Jestem bardzo zadowolona.Idealne na naleweczki domowej roboty. Polecam

nr:157
Ela
2009-03-22 13:01:58
Bardzo fadny i wygodny fotel, wart zakupu, a Firma bardzo profejonalna,wspaniale traktuje klienta.
Kosz prostokątny. 50 x 30, wys 50
nr:1773
Joanna Kaczmarek
2009-03-21 18:18:16
Bardzo ładne i szybkie wykonanie. Skrzynia dokladnie taka sama jak w opisie. Polecam!
Etażerka 70x29x77
nr:1705
Kasia
2009-03-18 12:07:20
Etażerka jest bardzo ładna, solidnie wykonana, idealna do przedpokoju.Polecam!

nr:2076
Kasia
2009-03-18 12:07:20
Koszyczek w sam raz na święconkę. Bardzo ładnie wykonanay. Polecam!

nr:2029
Kasia
2009-03-18 12:07:20
Koszyczek idealnie pasuje, aby wstawić do niego dwie doniczki z kwiatami. Solidne wykonanie. Polecam!

<<  Pocz [1] < Wstecz 165 166 167 168 169 170  Dalej > [194] Koniec >>

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.