|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 167 168 169 170 171 172 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1860 |
Anna 2009-03-06 18:54:26 |
jw |
 nr:170 |
Anna 2009-03-06 18:54:26 |
jw |
 nr:1707 |
Ania 2009-03-04 22:05:42 |
Z produktu jestem bardzo zadowolona. |
 nr:1480 |
Bożena 2009-02-26 15:44:19 |
Koszyki wykonane solidnie, zgodnie z zamówieniem. Piękne! |
 nr:170 |
Grzegorz 2009-02-24 20:53:54 |
Profesjonalna i szybka realizacja zamówienia. Miła i wyrozumiała obsługa. Wielki pozytyw - gorąco polecam!!! |
 nr:1848 |
Ewelina 2009-02-23 09:05:45 |
Koszyki wykonano starannie, profesjonalnie i w krótkim terminie. Zostały wzięte pod uwagę moje indywidualne potrzeby z czego jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Polecam ten produkt. |
 nr:1641 |
anna 2009-02-18 22:47:51 |
Szybka i rzetelna firma. |
 nr:1445 |
Dorota 2009-02-15 15:17:33 |
Polecam te kosze, solidne, ładnie się prezentują w łazience |
 nr:1440 |
Dorota 2009-02-15 15:17:32 |
Profesjonalnie wykonane kosz, jestem bardzo zadowolona |
 nr:1446 |
Katarzyna 2009-02-14 18:30:28 |
Bardzo udany zakup.Wszystko bardzo ładnie wykonane .Miłą niespodzianką był drobny gratis |
<< Pocz [1] < Wstecz 167 168 169 170 171 172 Dalej > [194] Koniec >>
|