|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 180 181 182 183 184 185 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1773 |
Ola 2008-07-18 09:09:01 |
Przepiękna, kremowa wiklina, skrzynia wykonana z wielką starannością. Polecam! |
 nr:1612 |
Joanna 2008-07-17 12:22:24 |
Kosz jest bardzo ładny i w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu. Polecam |
 nr:1741 |
daisy 2008-07-16 08:36:18 |
szafka fajna, ale trochę słabo szuflada się suwa |
 nr:2088 |
katarzyna sobieszek 2008-07-15 21:21:26 |
wszystko ok polecam |
 nr:1839 |
katarzyna sobieszek 2008-07-15 21:21:26 |
wszystko ok polecam |
 nr:1881 |
GRAZYNA 2008-07-15 20:27:35 |
bARDZO SOLIDNIE WYKONANY |
 nr:348 |
GRAZYNA 2008-07-15 20:27:35 |
BARDZO ŁADNIE WYKONANY |
 nr:1997 |
luiza 2008-07-14 16:41:41 |
Piękne osłonki na doniczki, solidnie wykonane. |
 nr:28 |
luiza 2008-07-14 16:41:41 |
Super kosz piknikowy, duży, polecam |
 nr:1988 |
Wojtek 2008-07-13 16:46:09 |
Wszystko przeprowadzone szybko i bez problemów polecam wszystkim tak udanych zakupów |
<< Pocz [1] < Wstecz 180 181 182 183 184 185 Dalej > [194] Koniec >>
|