|
|
Opinie sklepu |
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 187 188 189 190 191 192 Dalej > [194] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1859 |
czy moje? Barbara 2008-03-16 09:46:59 |
Dzień dobry. Z fotela (1859) i pufy oczywiście jestem zadowolona. Nie udało mi się jeszcze niestety kupić odpowednich poduch do fotela. Może Państwo podpowiedzą, gdzie można je dostać? Pozdrawiam serdecznie. Barbara Kozieł |
 nr:1744 |
Kasia 2008-03-14 20:36:52 |
Półka wykonana bardzo starannie , spełnia swoje zadanie. |
 nr:460 |
Celina 2008-03-14 20:31:55 |
Szuflady idealnie pasują do mojego regału.O takich marzyłam. |
 nr:1868 |
Sebastian 2008-03-14 20:29:16 |
Super mata na balkon,płot
Dziękuję |
 nr:1771 |
MIchał 2008-03-13 23:03:21 |
Jestem zadowolony z zakupionego towaru, Polecam |
 nr:1773 |
MIchał 2008-03-13 23:03:21 |
Towar spox, Polecam |
 nr:2059 |
Beata 2008-03-13 20:34:17 |
Cudowny fotel bujany......... wnosi do wnętrza odrobinę romantyzmu i nostalgii. Polecam. |
 nr:1445 |
Justyna 2008-03-13 19:56:06 |
jestem bardzo zadowolona z zamówionych koszy, bo mimo iż są nietypowo małe, to bardzo się sprawdzają a ich wykonanie wskazuje na bardzo dokładną i rzetelną pracę |
 nr:2078 |
Kamila 2008-03-13 18:42:45 |
Bardzo ładny i zgrabny koszyczek idealny np. do sypania kwiatków |
 nr:1508 |
Kamila 2008-03-13 18:42:45 |
Solidnie wykonany kosz, nowoczesny kształt, bardzo praktyczny i poręczny. |
<< Pocz [1] < Wstecz 187 188 189 190 191 192 Dalej > [194] Koniec >>
|