|
|
|
Opinie produktów
Wszystkie opinie |
| << Pocz [1] < Wstecz 108 109 110 111 112 113 Dalej > [145] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Monika 2010-03-01 12:04:21 |
Towar śliczny, obsługa szybka i miła.
Na pewno polecę znajomym. |
 Sklep ogólnie |
Joanna 2010-03-01 11:01:33 |
Witam! kontakt bardzo profesjonalny i jednoczesnie miły.
Otrzymałam pięknę wiklinowe donice które zapachniały wreszcie wiosną!
dziękuję bardzo! |
 Sklep ogólnie |
Artur 2010-02-27 19:25:21 |
Świetne produkty w wielkim wyborze i doskonały serwis. Serdecznie polecam. |
 Sklep ogólnie |
Kinga 2010-02-26 18:51:56 |
Gorąco polecam wszystkim !!!Otrzymałam towar zgodny z opisem z którego jestem bardzo zadowolona . Dziękuję i pozdrawiam! |
 Sklep ogólnie |
Beata 2010-02-22 16:58:58 |
Wyroby są wykonane bardzo porządnie, zgodnie z zamówieniem. Producent mógłby jeszcze przemyśleć wewnętrzne obłożenie płótnem koszy na bieliznę aby materiały się nie zadzierały. |
 Sklep ogólnie |
Ewa 2010-02-18 20:32:34 |
Kupiłam biały kosz prostokątny "pod wymiar". Jestem bardzo zadowolona z jego wykonania i przebiegu całego zakupu. Na pewno będę kupować więcej rzeczy w tym sklepie. Pozdrawiam.
|
 Sklep ogólnie |
Monika z Koszalina 2010-02-17 22:27:17 |
Terminowo wykonane zamównie, starannie wykonany produkt, polecam. |
 Sklep ogólnie |
Janusz 2010-02-17 17:31:19 |
szybko, miło i konkretnie. Żeby tak wszędzie było. Dziekuje i gratuluje. |
 Sklep ogólnie |
Aneta 2010-02-16 07:30:34 |
Świetny sklep. Wszystkie koszyki starannie i estetycznie zrobione, szybka wysyłka. |
 Sklep ogólnie |
johny 2010-02-14 13:57:44 |
wszystko w jak najleprzym pozadku polecam |
<< Pocz [1] < Wstecz 108 109 110 111 112 113 Dalej > [145] Koniec >>
|