|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 12 13 14 15 16 17 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Radosława 2023-01-02 12:17:36 |
Starannie wykonany, malutki regalik (25×25×55 cm) ozdabia mój kąt w kuchni i prezentuje ukochane bibeloty, ale również inne rzeczy |
 nr:3431 |
Andrzej 2022-12-04 20:24:49 |
Szafka była robione na zamówienie. Wykonana zgodnie ze schematem - polecam:) |
 nr:2239 |
Kasia 2022-12-04 12:53:09 |
Świetne wykonanie, polecam 🙂 |
 Sklep ogólnie |
Kasia 2022-12-04 12:53:09 |
Jakościowe produkty ręcznie wykonane, niedrogie jak na możliwość zrobienia dowolnych wymiarów, polecam 🙂 |
 Sklep ogólnie |
Aleksandra 2022-12-02 15:34:38 |
Zarówno kosze (na zamówienie) jak i wianki bardzo ładnie wykonane. Przesyłka przyszła przed czasem .Polecam. |
 nr:2801 |
artur 2022-11-18 08:59:04 |
kolejne zakupy i pełna satysfakcja |
 Sklep ogólnie |
Basia 2022-11-17 17:06:26 |
Mój pierwszy zakup- bardzo udany. Myslę, że będą kolejne. |
 nr:1414 |
Basia 2022-11-17 17:06:26 |
Produkt idealny, zgodny z indywidualnie podanymi wymiarami :) |
 nr:1446 |
Joanna 2022-11-17 16:51:46 |
Kosze starannie wykonane, splot gęsty. Wymiary dokładnie takie jak w zamówieniu. Czas oczekiwania krótszy od zadeklarowanego w momencie zakupu. Będę jeszcze zamawiać, tylko wymyślę co jeszcze mi potrzebne :) Polecam. |
 nr:1445 |
Małgorzata 2022-11-13 14:50:12 |
Zgodne z zamówieniem |
<< Pocz [1] < Wstecz 12 13 14 15 16 17 Dalej > [338] Koniec >>
|