Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 244 245 246 247 248 249 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Artur Goldberg 2010-06-25 02:11:34 |
Serdecznie polecam tak z powodu bogactwa, urody i klasy wiklinowych różności, jak i dla satysfakcji bycia potraktowanym jak ważny i pożądany klient, którym kazdy lubi się czuć. |
 nr:1503 |
Majka 2010-06-23 09:07:54 |
Fotelik solidnie wykonany. Dziecko może się w nim bezpiecznie bujać. |
 Sklep ogólnie |
Majka 2010-06-23 09:07:54 |
Transakcja przebiegła błyskawicznie i miło. Polecam ten sklep. |
 nr:157 |
joanna 2010-06-19 14:28:43 |
Fotel wygodny, ładne wykończenie, kolor słomkowy-delikatny, sprzedający uprzedza o terminie dostawy i szczegółach transportu, jestem zadowolona z zakupu, |
 nr:1806 |
joanna 2010-06-19 14:28:43 |
zaletą tego produktu jest możliwość wykonania pod wymiar, kolor słomkowy, polecam, |
 nr:1746 |
joanna 2010-06-19 14:28:43 |
zaletą tego produktu jest możliwość wykonania pod wymiar, kolor identyczny jak na załączonym obrazku, polecam, |
 Sklep ogólnie |
joanna 2010-06-19 14:28:43 |
zakupiłam już dwukrotnie produkty w Państwa sklepie i za każdym razem byłam zadowolona z zakupu, |
 nr:1469 |
ewa 2010-06-14 20:58:56 |
bardzo dobra jakosc kosza, funkcjonalny i wygodny dla kota do spania w omu i przewozu autem,
dostawa bardoz szybko i solidnie.Polecam!! |
 Sklep ogólnie |
klient 2010-06-14 11:44:58 |
Produkty bardzo ladne, solidnie wykonane i zawsze szybko dostarczone. Stosunek cena - jakosc: bardzo dobry. |
 Sklep ogólnie |
Justyna 2010-06-14 10:10:28 |
Zamówiłam 3 koszyczki w dziwnych wymiarach, ku mojemu zaskoczeniu nie czekałam na nie tygodnia.Gorąco polecam tą firmę.Zamawiałam juz pare rzeczy i wszystkie są wysokiej jakości. |