|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 245 246 247 248 249 250 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2592 |
tomasz 2010-06-10 00:18:29 |
szafka jest bardzo solidna polecam |
 Sklep ogólnie |
Joanna 2010-06-08 11:36:32 |
Jak najbardziej prawdziwe motto firmy: "Zadowolony klient to nasza dewiza". Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu i podejściu do klienta. |
 nr:2631 |
Renata 2010-06-08 10:18:37 |
Witam, koszyki są bardzo ładne i bardzo solidnie wykonane. |
 Sklep ogólnie |
Renata 2010-06-08 10:18:37 |
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie
Jestem zadowolone ze współpracy ze sklepem. |
 Sklep ogólnie |
Dorota 2010-06-06 21:57:44 |
Witam bardzo serdecznie z pewnością wrócę do tego sklepu gdyż ku mojemu zaskoczeniu czas oczekiwania nie był taki jak przypuszczano na początku czyli krótszy za co bardzo dziękuje . Kosz pasuje jak ulał :) był mierzony pod wymiar :):):) dziękuję i pozdraw |
 nr:1773 |
Mariola z Katowic 2010-06-04 16:21:46 |
Kosz perfekcyjnie wykonany, idealnie wg zamówienia, serdecznie dziekuję, również za gratisowy koszyczek, polecam! |
 Sklep ogólnie |
Mariola z Katowic 2010-06-04 16:21:46 |
Solidny sklep, bardzo miła i fachowa wspólpraca, gorąco polecam!!! |
 nr:1590 |
Iwona 2010-06-04 15:49:53 |
Jestem bardzo zadowolona z osłonek, pięknie prezentują się na werandzie.Polecam tym, którzy chcą mieć ciepły wygląd ogrodów. |
 nr:2632 |
Iwona 2010-06-04 15:49:53 |
Kosze rewelacja, wszyscy są zachwyceni, a kwiaty nabrały piękny wygląd. Tego własnie oczekiwałam. |
 Sklep ogólnie |
Iwona 2010-06-04 15:49:53 |
Mimo odległości bardzo szybka obsługa i nie spodziewałam się takiego zainteresowania w związku ze zleceniem przez właściciela firmy. |
<< Pocz [1] < Wstecz 245 246 247 248 249 250 Dalej > [338] Koniec >>
|