(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 248 249 250 251 252 253  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

nr:157
Artur M. Brzeziński
2010-05-06 15:35:29
Mebel istotnie nie wygląda tak biało, jak na zdjęciu - ale sklep po zamówieniu uprzedził i wyjaśnił, z czego mebel jest wykonany i jaki ma kolor - a jest jak jaśniutka sosna, bardzo piękny. Meble są bardzo klasyczne w formie, pięknie się prezentują!
Sofa. 122x58x43/86, siedzisko: szer.90, głęb.42
nr:204
Artur M. Brzeziński
2010-05-06 15:35:29
Mebel istotnie nie wygląda tak biało, jak na zdjęciu - ale sklep po zamówieniu uprzedził i wyjaśnił, z czego mebel jest wykonany i jaki ma kolor - a jest jak jaśniutka sosna, bardzo piękny. Meble są bardzo klasyczne w formie, pięknie się prezentują!

nr:194
Artur M. Brzeziński
2010-05-06 15:35:29
Mebel istotnie nie wygląda tak biało, jak na zdjęciu - ale sklep po zamówieniu uprzedził i wyjaśnił, z czego mebel jest wykonany i jaki ma kolor - a jest jak jaśniutka sosna, bardzo piękny. Meble są bardzo klasyczne w formie, pięknie się prezentują!

Sklep ogólnie
Artur M. Brzeziński
2010-05-06 15:35:29
Doskonała obsługa, kontakt, elastyczne podejście do potrzeb klienta. Bez absolutnie żadnych uwag, dziękuję!
Pojemnik owalny wiklinowy 38x26 wys 13
nr:1983
Kinga Frąckiewicz
2010-05-05 13:55:04
Chlebak jest śliczny, bardzo dobrze się prezentuje w wiejskim domku
Puszka. 9x5
nr:277
Kinga Frąckiewicz
2010-05-05 13:55:04
osłonka dobrze zakrywa hak, na którym powiesiłam lampę, ładnie się prezentuje.
Abażur / wp 43x23/60
nr:2014
Kinga Frąckiewicz
2010-05-05 13:55:04
Bardzo ładnie wykonany abażur o pięknym ,naturalnym, złotym kolorze, dziekuję

Sklep ogólnie
Kinga Frąckiewicz
2010-05-05 13:55:04
Wiklina dotarła do mnie szybciej niż myślałam, dostałam prezent- koszyczek dla córeczki, jest zachwycona i wszędzie go ze sobą nosi a w nim swoje zabawki.

nr:2114
Kinga Frąckiewicz
2010-05-05 13:49:37
kosz jest misternie wykonany i ozdabia nam kuchnię Rewelacyjny pomysł produkowania takiej ładnej osłony na butle gazową, która oszpecała nam dotąd pomieszczenie.

Sklep ogólnie
Kinga Frąckiewicz
2010-05-05 13:49:37
Błyskawiczna transakcja, dziękuję.

<<  Pocz [1] < Wstecz 248 249 250 251 252 253  Dalej > [338] Koniec >>

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.