(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 249 250 251 252 253 254  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

Sklep ogólnie
Ewa
2010-05-03 21:43:20
Zamówione produkty z wikliny są efektowne i dobrze wykończone. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i bezbłędnie. Miłą niespodzianką były dodatkowe suweniry. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.
Fotel bujany dla osoby dorosłej.  125x62x52/12 0, siedzisko przód 49, tył 45 głęb. 47
nr:173
Jolanta
2010-05-03 20:08:36
Piękny, wygodny i solidnie wykonany "fotelik".

Sklep ogólnie
Jolanta
2010-05-03 20:08:36
Rzetelna i bardzo słowna firma. Zamówienie zrealozowane zostało w tempie byskawicznym.Pozdrawiam i życzę sukceów!
Szuflada 28 x 34  wys. 17
nr:2350
Zuzka
2010-05-01 21:39:11
Koszyki są śliczne! Solidnie i dokładnie wykonane! Jestem bardzo zadowolona!! Mogę szczerze polecić bo to faktycznie"Wiklinowe CUDA"!

Sklep ogólnie
Zuzka
2010-05-01 21:39:11
Super godne polecenia! Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia!
Szuflada 28 x 34  wys. 17
nr:2350
Zuzka
2010-05-01 21:37:08
Koszyki są śliczne! Solidnie i dokładnie wykonane! Jestem bardzo zadowolona!! Mogę szczerze polecić bo to faktycznie"Wiklinowe CUDA"!
Fotel bujany dla osoby dorosłej. 115 x 60, wys. 47/70/107, siedzisko szr 48,głęb. 43, wys oparcia 82 cm.
nr:170
kupujący
2010-05-01 12:18:02
Polecam, nic dodać nic ująć.

Sklep ogólnie
kupujący
2010-05-01 12:18:02
Półka wisząca narożna z drzwiczkami. 40x40x58
nr:1682
Piotr
2010-04-29 22:34:02
Przydatnka i użyteczna szafeczka, pojemna i do tego ładnie wyglądająca.
Półka wisząca narożna z drzwiczkami 40x40x40
nr:1679
Piotr
2010-04-29 22:34:02
Przydatnka i użyteczna szafeczka, pojemna i do tego ładnie wyglądająca.

<<  Pocz [1] < Wstecz 249 250 251 252 253 254  Dalej > [338] Koniec >>

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.