Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 251 252 253 254 255 256 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1773 |
Anna 2010-04-14 07:38:03 |
Bardzo ładnie i starannie wykonany kosz w pełni spełniający moje oczekiwania. |
 Sklep ogólnie |
Anna 2010-04-14 07:38:03 |
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym , na bieżąco wysyłane informacje o realizacji zamówienia. |
 nr:2313 |
iwona 2010-04-12 19:07:40 |
zamowilaqm u Panstwa Kosz jak na zalaczonym zdjeciu. dziekuje. jestem bardzo zadowolona z wykonania. kosz jest b. ladny. dziekuje |
 Sklep ogólnie |
Katarzyna 2010-04-12 18:13:07 |
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie
Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów. Są identyczne jak na zdjęciu, bardzo ładnie wykonane, wygodne. Przesyłaka ekspresowa. Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna. Poleciłam stronkę z |
 Sklep ogólnie |
DANUTA 2010-04-10 19:39:23 |
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu. Bardzo szybka realizacja zamowienia, na pewno dokonam jeszcze tu zakupów. Gorąco polecam. Danusia |
 nr:140 |
barbara 2010-04-06 21:45:19 |
Produkt wykonany niezwykle starannie. |
 Sklep ogólnie |
barbara 2010-04-06 21:45:19 |
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie
Bardzo szybka i fachowa realizacja zamówienia. |
 Sklep ogólnie |
Katarzyna 2010-04-06 21:28:57 |
Transakcja wzorcowa - dostawa błyskawiczna. Produkt wysokiej jakości.
Dziekuję za współpracę.
Katarzyna Śliwa-Łobacz |
 nr:285 |
Magdalena 2010-03-30 19:54:36 |
Wózeczek śliczny, pięknie wykonany, kiedy akurat córeczki się nim nie bawią służy za element dekoracyjny. Jedynie kółeczka mogłyby być solidniejsze. Poza tym cudeńko. |
 nr:1978 |
Magdalena 2010-03-30 19:54:36 |
koszyk solidny, starannie wykonany i oryginalny w kształcie. Wreszcie jest miejsce na dziecięce kredki! Oprócz tego stanowi ładną dekorację.
|