|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 252 253 254 255 256 257 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Ania 2010-03-30 17:14:52 |
Wszystko super!!!! |
 nr:2492 |
MAgdalena 2010-03-29 22:18:22 |
Kosz bardzo solidnie i ładnie wykonany. Bardzo ładnie położony lakier. |
 Sklep ogólnie |
MAgdalena 2010-03-29 22:18:22 |
Bardzo fachowy i cierpliwy obsługujący. Polecam |
 Sklep ogólnie |
Agnieszka 2010-03-29 20:35:36 |
Bardzo dobry kontakt, mebelki śliczne! |
 nr:450 |
Grzegorz 2010-03-29 14:20:01 |
realizacja szybsza niż sie spodziewalem. Podziwiam |
 nr:1839 |
Sławomir 2010-03-26 20:46:10 |
Stolik bardzo ładny i solidnie wykonany polecam wszystkim. |
 Sklep ogólnie |
Sławomir 2010-03-26 20:46:10 |
Bardzo miła i fachowa obsługa,szybka realizacja zamówienia pełny profesjonalizm.Gorąco polecam. |
 Sklep ogólnie |
Kasia 2010-03-26 14:24:00 |
Jestem zadowolona z jakości wyroby oraz realizacji usługi, bardzo miły upominek .Gorąco polecam. |
 Sklep ogólnie |
Firma Berendsen 2010-03-26 08:22:05 |
Bardzo polecam, rzetelna, szybka, miła i słowna obsługa. Zależało nam na czasie i kurier wysłany został ekspresowo. POLECAM! |
 nr:1613 |
Maria 2010-03-25 21:53:25 |
Bardzo udana transakcja. Szybko dostarczona przesyłka. Same plusy. Polecam gorąco . P.S. Dziekuje za gratis
Pozdrawiam |
<< Pocz [1] < Wstecz 252 253 254 255 256 257 Dalej > [338] Koniec >>
|