|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 253 254 255 256 257 258 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1760 |
Ania 2010-03-22 09:33:04 |
Bardzo funkcjonalna i oryginalna szafka, świetnie się prezentuje w łazience wraz z wiklinowym koszem na pranie |
 Sklep ogólnie |
Ania 2010-03-22 09:33:04 |
Dobra obsługa, łatwy kontakt |
 Sklep ogólnie |
Ewa 2010-03-21 17:13:16 |
Polecam! Kosze wiklinowe zostały wykonane z należytą precyzją, dostarczone bardzo szybko zgodnie z zamówieniem. Rabat i miły upominek to dodatkowy atut! |
 nr:1416 |
Elżbieta 2010-03-20 09:11:56 |
Kosz bardzo ładny, świetnie wykonany, przesyłka błyskawiczna, jestem bardzo zadowolona podobnie jak z poprzednich dwóch zakupów w tym sklepie. |
 nr:2362 |
Monika 2010-03-19 17:54:00 |
Polecam, koszyki ładne, solidnie wykonane, pakowne, jestem bardzo zadowolona, to juz mój kolejny zakup w tej firmie i planuje nastepne, pozdrawiam |
 nr:2354 |
Monika 2010-03-19 17:54:00 |
Polecam, koszyki ładne, solidnie wykonane, pakowne, jestem bardzo zadowolona, to juz mój kolejny zakup w tej firmie i planuje nastepne, pozdrawiam |
 Sklep ogólnie |
Monika 2010-03-19 17:54:00 |
Polecam, wykonawca bardzo elastyczny, zrobiono mi nawet koszyk, którego nie było w ofercie, pozdrawiam |
 nr:62 |
Lucyna 2010-03-18 17:52:17 |
To bardzo ładny kosz. Na zdjęciu wejście do kosza jest wizualnie szersze niż w rzeczywistości. Stąd będzie to kosz jedynie dla mojej małej kotki. Duży, czyli grubszy kotek po prostu nie mieści się w wejściu. |
 nr:408 |
Lucyna 2010-03-18 17:52:17 |
małe wygodne na kosmetyki |
 Sklep ogólnie |
Lucyna 2010-03-18 17:52:17 |
Szybko realizuje zamówienie. |
<< Pocz [1] < Wstecz 253 254 255 256 257 258 Dalej > [338] Koniec >>
|