Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 256 257 258 259 260 261 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:456 |
Ania , mama małego Kubusia :-) 2010-03-04 15:54:39 |
Koszyki są super. szczególnie te malowane. A fioletowe są wprost przecudne. Bardzo starannie wykonane. W rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Byłam mile zaskoczona jak odebrałam przesyłkę.I w dodatku o wymiarach w jakich chciałam.Długo nieczekałam |
 nr:132 |
Ania , mama małego Kubusia :-) 2010-03-04 15:54:39 |
Kuferki są wspaniałe !!! Byłam mile zaskoczona, bo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. I przede wszystkim zrobione na wymiar. Nigdzie bym takich nie kupiła. |
 nr:1511 |
Ania , mama małego Kubusia :-) 2010-03-04 15:54:39 |
Bardzo ładny i starannie wykonany kosz. Wykorzystuje go na kwiaty. Prezentuje sie doskonale. Polecam. |
 Sklep ogólnie |
Dominika 2010-03-04 14:26:20 |
Bardzo szybka dostawa. Koszyki idealnie takie jak zamówione. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup :-). |
 nr:1773 |
Karolina 2010-03-03 09:59:28 |
Zakupy przeprowadzone profesjonalnie i sprawnie. Polecam. |
 nr:1445 |
Joanna 2010-03-02 18:32:31 |
Towar wykonany bardzo estetycznie, wyjątkowo rzetelny producent godny polecenia, obsługa na jak najwyższym poziomie |
 nr:460 |
Joanna 2010-03-02 18:32:31 |
Towar wykonany bardzo estetycznie, wyjątkowo rzetelny producent godny polecenia, obsługa na jak najwyższym poziomie |
 Sklep ogólnie |
Joanna 2010-03-02 18:32:31 |
Rzetelny producent godny polecenia, obsługa na jak najwyższym poziomie, gorąco polecam |
 Sklep ogólnie |
Ewa 2010-03-02 10:07:51 |
Przedmioty dobrze wykonane, całość profesjonalnie załatwiona. |
 Sklep ogólnie |
Ania 2010-03-01 20:06:58 |
Witam!jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów. Są dokładnie takie, jakich się spodziewałam,i jakie zamawiałam, mimo wielu dodatkowych próśb, profesjonalnie wykonane, idealnie wymierzone i PIĘKNE!! Polecam! |