(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 256 257 258 259 260 261  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Wiklinowa skrzynka, szuflada typowa lub na wymiar. 30 x 19,  wys. 14
nr:456
Ania , mama małego Kubusia :-)
2010-03-04 15:54:39
Koszyki są super. szczególnie te malowane. A fioletowe są wprost przecudne. Bardzo starannie wykonane. W rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Byłam mile zaskoczona jak odebrałam przesyłkę.I w dodatku o wymiarach w jakich chciałam.Długo nieczekałam
Kufer wiklinowy prostokątny płaski z uchwytami 50x34x33
nr:132
Ania , mama małego Kubusia :-)
2010-03-04 15:54:39
Kuferki są wspaniałe !!! Byłam mile zaskoczona, bo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. I przede wszystkim zrobione na wymiar. Nigdzie bym takich nie kupiła.
Kosz uniwersalny 40x30x19
nr:1511
Ania , mama małego Kubusia :-)
2010-03-04 15:54:39
Bardzo ładny i starannie wykonany kosz. Wykorzystuje go na kwiaty. Prezentuje sie doskonale. Polecam.

Sklep ogólnie
Dominika
2010-03-04 14:26:20
Bardzo szybka dostawa. Koszyki idealnie takie jak zamówione. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup :-).
Kosz prostokątny. 50 x 30, wys 50
nr:1773
Karolina
2010-03-03 09:59:28
Zakupy przeprowadzone profesjonalnie i sprawnie. Polecam.
Skrzynka - szuflada wiklinowa 25x27x27
nr:1445
Joanna
2010-03-02 18:32:31
Towar wykonany bardzo estetycznie, wyjątkowo rzetelny producent godny polecenia, obsługa na jak najwyższym poziomie
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Joanna
2010-03-02 18:32:31
Towar wykonany bardzo estetycznie, wyjątkowo rzetelny producent godny polecenia, obsługa na jak najwyższym poziomie

Sklep ogólnie
Joanna
2010-03-02 18:32:31
Rzetelny producent godny polecenia, obsługa na jak najwyższym poziomie, gorąco polecam

Sklep ogólnie
Ewa
2010-03-02 10:07:51
Przedmioty dobrze wykonane, całość profesjonalnie załatwiona.

Sklep ogólnie
Ania
2010-03-01 20:06:58
Witam!jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów. Są dokładnie takie, jakich się spodziewałam,i jakie zamawiałam, mimo wielu dodatkowych próśb, profesjonalnie wykonane, idealnie wymierzone i PIĘKNE!! Polecam!

<<  Pocz [1] < Wstecz 256 257 258 259 260 261  Dalej > [338] Koniec >>

Czy wiesz, że niektóre produkty możesz zamówić o dowolnych wymiarach?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.