|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 257 258 259 260 261 262 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Monika 2010-03-01 12:04:21 |
Towar śliczny, obsługa szybka i miła.
Na pewno polecę znajomym. |
 nr:1711 |
Monika 2010-03-01 12:04:20 |
piękna, solidnie wykonana etażerka. Polecam wszystkim. |
 Sklep ogólnie |
Joanna 2010-03-01 11:01:33 |
Witam! kontakt bardzo profesjonalny i jednoczesnie miły.
Otrzymałam pięknę wiklinowe donice które zapachniały wreszcie wiosną!
dziękuję bardzo! |
 nr:2440 |
anna 2010-03-01 09:28:40 |
z zakupionych foteli jestem bardzo zadowolona sa wykonane bardzo ladnie i solidnie w rzeczywistosci wygladaja jeszcze ladniej i sa bardzo wygodne polecam |
 nr:2453 |
Dorota 2010-02-28 11:06:23 |
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia.Stolik taki jaki sobie wymarzyłam.Polecam -solidna firma! |
 nr:1994 |
Agnieszka 2010-02-28 08:34:06 |
bardzo ładne,zgodne ze zdjeciem,polecam |
 nr:1993 |
Agnieszka 2010-02-28 08:34:06 |
polecam |
 nr:2226 |
Agnieszka 2010-02-28 08:34:06 |
bardzo ladny,swietny pomysl na prezent dla bliskich, |
 Sklep ogólnie |
Artur 2010-02-27 19:25:21 |
Świetne produkty w wielkim wyborze i doskonały serwis. Serdecznie polecam. |
 nr:1765 |
Yvette 2010-02-27 17:02:27 |
Krzesła solidnie wykonane, zgodne z oczekiwaniami, ładnie się prezentują. |
<< Pocz [1] < Wstecz 257 258 259 260 261 262 Dalej > [338] Koniec >>
|