|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 259 260 261 262 263 264 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Janusz 2010-02-17 17:31:19 |
szybko, miło i konkretnie. Żeby tak wszędzie było. Dziekuje i gratuluje. |
 Sklep ogólnie |
Aneta 2010-02-16 07:30:34 |
Świetny sklep. Wszystkie koszyki starannie i estetycznie zrobione, szybka wysyłka. |
 nr:2017 |
Kasia 2010-02-15 19:10:21 |
Abażur starannie wykonany, szybka wysyłka, polecam. |
 nr:1579 |
Kasia 2010-02-15 19:10:21 |
Walizki wykonane starannie, dobry kontakt ze sklepem i szybka wysyłka, polecam. |
 Sklep ogólnie |
johny 2010-02-14 13:57:44 |
wszystko w jak najleprzym pozadku polecam |
 Sklep ogólnie |
Sandra 2010-02-12 19:23:51 |
Jestem bardzo zadowolona z obydwu szafek, które kupiłam w tym sklepie. Wykonane są starannie, bez niedoróbek. Są funkcjonalne i ładne, a kontakt z producentem bardzo dobry, co dodatkowo sprawia zakupy tutaj bardziej przyjemnymi. Szczerze polecam wszystkim |
 nr:1646 |
Beata 2010-02-11 08:55:59 |
Polecam towar i sprzedającego.Dobra jakość, szybka wysyłka, kontakt wzorowy.
|
 nr:437 |
Justyna 2010-02-05 18:28:33 |
Osłonki na szklanki super fajne,ładnie wykonane. |
 nr:1984 |
Justyna 2010-02-05 18:28:33 |
Produkt ładny i wykonany estetycznie. |
 nr:278 |
Anna 2010-02-04 10:54:29 |
Towar dobrej jakości,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym,szybka wysylka.Jestem bardzo zadowolona z zakupu |
<< Pocz [1] < Wstecz 259 260 261 262 263 264 Dalej > [338] Koniec >>
|