Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 260 261 262 263 264 265 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:278 |
Anna 2010-02-04 10:54:29 |
Towar dobrej jakości,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym,szybka wysylka.Jestem bardzo zadowolona z zakupu |
 Sklep ogólnie |
Anna 2010-02-04 10:54:29 |
Sklep polecam w 100%, załatwia zamówienie szybko, terminowo, nastawienie do klienta bardzo życzliwe.
Tylko sobie zyczyc więcej takich sprzedających |
 nr:2073 |
Agnieszka 2010-02-02 10:03:57 |
Bardzo ładny,starannie wykonany koszyczek.
|
 nr:2352 |
Agnieszka 2010-02-02 10:03:57 |
Nazwa sklepu jest jak najbardziej adekwatna do sprzedawanych wyrobów! Kosz na bieliznę w kolorze wrzosowe pole jest takim wiklinowym cudem.Wykonany niezwykle starannie,zgodnie z wymiarami jakie podałam.Mam nareszcie kosz taki jaki chciałam. |
 nr:2352 |
Agnieszka 2010-02-02 10:03:57 |
Nazwa sklepu jest jak najbardziej adekwatna do sprzedawanych wyrobów!Kosz na bieliznę w kolorze wrzosowe pola jest takim wiklinowym cudem.Wykonany niezwykle starannie,zgodnie z wymiarami jakie podałam.Mam nareszcie kosz taki jaki chciałam,który oprócz fun |
 Sklep ogólnie |
Agnieszka 2010-02-02 10:03:57 |
Profesjonalizm pod każdym względem.Wyroby przepiękne,wykonane z niezwykłą starannością.Bardzo dobry kontakt e-mail.Towar dobrze zapakowany do transportu.Wszystkim gorąco polecam sklep Wiklinowe cuda!
|
 Sklep ogólnie |
Aneta 2010-01-29 20:18:55 |
Super towar, świetne wykonanie. Polecam, mój kotek jest zachwycony. |
 Sklep ogólnie |
Anna 2010-01-29 17:19:37 |
jestem zadowolona z zakupów ,profesjonalna dostawa w terminie ,komfort z używania mebelków-2 szafeczki nocne,jestem usatysfakcjonowana,pozdrawiam i serdecznie polecam zakupy U Was.!!,z poważaniem Anna Łapanowska |
 nr:1741 |
Gabriela 2010-01-29 11:50:08 |
Szafeczki, ktore zakupiłam są bardzo ładne, wykonane starannie. Mała uwaga, tył szafeczki powinien być pełny a nie ażurowy. |
 Sklep ogólnie |
Gabriela 2010-01-29 11:50:08 |
Sklep załatwia zamówienie szybko, terminowo, nastawienie do klienta bardzo życzliwe. |