(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 260 261 262 263 264 265  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Fotelik wiklinowy dla dzieci. 37x30x23/60
nr:278
Anna
2010-02-04 10:54:29
Towar dobrej jakości,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym,szybka wysylka.Jestem bardzo zadowolona z zakupu

Sklep ogólnie
Anna
2010-02-04 10:54:29
Sklep polecam w 100%, załatwia zamówienie szybko, terminowo, nastawienie do klienta bardzo życzliwe. Tylko sobie zyczyc więcej takich sprzedających

nr:2073
Agnieszka
2010-02-02 10:03:57
Bardzo ładny,starannie wykonany koszyczek.
Kosz prostokątny. 40 x 25  wys. 50
nr:2352
Agnieszka
2010-02-02 10:03:57
Nazwa sklepu jest jak najbardziej adekwatna do sprzedawanych wyrobów! Kosz na bieliznę w kolorze wrzosowe pole jest takim wiklinowym cudem.Wykonany niezwykle starannie,zgodnie z wymiarami jakie podałam.Mam nareszcie kosz taki jaki chciałam.
Kosz prostokątny. 40 x 25  wys. 50
nr:2352
Agnieszka
2010-02-02 10:03:57
Nazwa sklepu jest jak najbardziej adekwatna do sprzedawanych wyrobów!Kosz na bieliznę w kolorze wrzosowe pola jest takim wiklinowym cudem.Wykonany niezwykle starannie,zgodnie z wymiarami jakie podałam.Mam nareszcie kosz taki jaki chciałam,który oprócz fun

Sklep ogólnie
Agnieszka
2010-02-02 10:03:57
Profesjonalizm pod każdym względem.Wyroby przepiękne,wykonane z niezwykłą starannością.Bardzo dobry kontakt e-mail.Towar dobrze zapakowany do transportu.Wszystkim gorąco polecam sklep Wiklinowe cuda!

Sklep ogólnie
Aneta
2010-01-29 20:18:55
Super towar, świetne wykonanie. Polecam, mój kotek jest zachwycony.

Sklep ogólnie
Anna
2010-01-29 17:19:37
jestem zadowolona z zakupów ,profesjonalna dostawa w terminie ,komfort z używania mebelków-2 szafeczki nocne,jestem usatysfakcjonowana,pozdrawiam i serdecznie polecam zakupy U Was.!!,z poważaniem Anna Łapanowska
Szafka nocna z szufladą 45x33x55
nr:1741
Gabriela
2010-01-29 11:50:08
Szafeczki, ktore zakupiłam są bardzo ładne, wykonane starannie. Mała uwaga, tył szafeczki powinien być pełny a nie ażurowy.

Sklep ogólnie
Gabriela
2010-01-29 11:50:08
Sklep załatwia zamówienie szybko, terminowo, nastawienie do klienta bardzo życzliwe.

<<  Pocz [1] < Wstecz 260 261 262 263 264 265  Dalej > [338] Koniec >>

Czy wiesz, że aktualnie posiadamy w sprzedaży blisko 1500 produktów?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.