|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 267 268 269 270 271 272 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2354 |
Elżbieta 2009-11-30 14:21:36 |
Jakość koszyków i szybkość realizacji zamówienie na piatkę. Polecam ten sklep.Dziękuję za prezencik. |
 nr:1400 |
Anna 2009-11-30 10:00:32 |
jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów.Oploty butelek pięknie wykonane, solidna robota. Polecam. |
 Sklep ogólnie |
Anna 2009-11-30 10:00:32 |
Super sklep!Rozmowa telefoniczna z właścicielem bardzo miła i pomocna.Paczkę z produktami dostałam na trzeci dzień.Polecam! |
 nr:2359 |
Iwona 2009-11-30 08:46:05 |
Z wielką przyjemnością wystawiam DUŻEGO POZYTYWA! Cała transakcja WZOROWA! Bardzo dziękuję za gratisy! Wszystkim szczerze POLECAM! Bardzo dziękuję za udaną współpracę i Pozdrawiam! Na pewno złoże następne zamówienie. |
 Sklep ogólnie |
Iwona 2009-11-30 08:46:05 |
Z wielką przyjemnością wystawiam DUŻEGO POZYTYWA! Cała transakcja WZOROWA! Bardzo dziękuję za gratisy! Wszystkim szczerze POLECAM! Bardzo dziękuję za udaną współpracę i Pozdrawiam! Na pewno złoże następne zamówienie. |
 Sklep ogólnie |
hanka 2009-11-28 08:27:26 |
Miło, terminowo, dokładnie wg zamówienia - mnie niczego więcej nie potrzeba, żeby polecać sprzedawcę i zapowiadać wierność firmie przy kolejnych zakupach; byłoby idealnie gdyby dało się płacić kartą kredytową |
 nr:1646 |
Dagmara 2009-11-27 20:28:39 |
Śliczny koszyk,
Pięknie pleciony i solidnie wykonany.
Serdecznie polecam.
|
 nr:1406 |
Dagmara 2009-11-27 20:28:39 |
Uroczy oplot na każdą butelkę. Bardzo wdzięczny i solidnie wykonany. Gorąco polecam.
|
 Sklep ogólnie |
Dagmara 2009-11-27 20:28:39 |
Szczerze polecam zakupy na wiklina.eu
Szybko, sprawnie i konkretnie. Bardzo dobry kontakt. |
 nr:1558 |
Aleksandra 2009-11-27 07:51:02 |
Idealny na drobne zakupy. |
<< Pocz [1] < Wstecz 267 268 269 270 271 272 Dalej > [338] Koniec >>
|