(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 272 273 274 275 276 277  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

Sklep ogólnie
ewa
2009-10-18 21:24:38
Polecam! wszystko zgodnie z zamowieniem

Sklep ogólnie
Dorota
2009-10-18 20:43:33
kolejny raz skorzystalam ze sklepu i kolejny raz jestem bardzo zadowolona z realizacji zamowienia. Otrzymalam produkty w terminie i DOKLADNIE o wymiarach o jakie prosilam. W odpowiednim czasie zostalam powiadomiona o terminie dostawy. Milym zaskoczeniem

Sklep ogólnie
Ania
2009-10-16 10:30:43
szybka dostawa, towar pierwsza klasa, estetycznie wykoany a w mojej lazience wygladaja idealnie, pewnie jeszcze kupie duzo koszyków :)

Sklep ogólnie
Rafał
2009-10-16 08:54:45
Dziekuję za solidnie wykonane półeczki, oraz za bardzo szybką przesyłkę! Polecam sklep!

Sklep ogólnie
Brygida
2009-10-15 21:59:44
Zakupiłam fotel królewski biały i jest taki jak na obrazku, w pełni spełnia moje oczekiwania. Po zamówieniu otrzymałam przesyłkę w ciągu trzech dni, co przy zakupach przez internet rzadko si zdarza. Bez
Kosz na pościel i bieliznę łazienkowy także na dowolny wymiar. 40x25x60
nr:453
Robert z Warszawy
2009-10-15 20:18:32
Kosz zgodny z zamówieniem, wykonany i dostarczony bardzo szybko. Brak zastrzeżeń. Estetyczne wykonanie.

Sklep ogólnie
Robert z Warszawy
2009-10-15 20:18:32
Firma bardzo uczciwa i rzetelna. Szybko dostawa i miła obsługa, bez zbędnych formalności. Polecam zakupy w tej firmie. Szybko i przyjemnie, tak powinno być.
Super toaletka. Nowość. 60x40x80
nr:1704
Anna
2009-10-13 08:53:56
Zamówiony towar błyskawicznie dostarczony (na drugi dzień), polecam sklep! Dziękuję.
Kosz prostokątny z przegrodą na dowolny wymiar. xxx
nr:1774
Ewa z Jaworzna
2009-10-12 21:57:12
Dziekuje za szybka dostawe zamowionego kosza.Kosz jest starannie wykonany jest dokladnie taki jak w ofercie,a w srodku kosza otrzymalam mila niespodzianke.Goraco polecam sprzedawce bardzo mily pan,ktory telef.udziela fachowych porad dotyczacych wikliny.

Sklep ogólnie
Ewa z Jaworzna
2009-10-12 21:57:12
Polecam sklep ,nigdzie indziej nie znajdziecie Państwo tak bogatej oferty z wikliny nie mowiac ze mozna zamowic tutaj artykul na zamowienie.

<<  Pocz [1] < Wstecz 272 273 274 275 276 277  Dalej > [338] Koniec >>

Czy wiesz, że możesz obejrzeć wszystkie produkty na jednej stronie?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.