|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 275 276 277 278 279 280 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2375 |
Renata 2009-09-18 21:55:47 |
Solidnie i jednocześnie bardzo lekko wykonana etażerka nadała mojemu pokoikowi bardzo przytulny, domowy klimat. Polecam firmę! Miły i sprawny kontakt! |
 Sklep ogólnie |
Ula 2009-09-18 18:38:53 |
Wszystko tak jak zamówiłam. Serdecznie polecam. |
 nr:1472 |
Asia 2009-09-16 18:49:24 |
Kosz jest naprawde porzadnie wykonczony i ładnie wyglada. Zdejmowane drzwiczki pozwalaja uzywac budy na codzien. Dobra cena za dobry towar. |
 Sklep ogólnie |
Asia 2009-09-16 18:49:24 |
Polecam |
 Sklep ogólnie |
Kasia 2009-09-14 15:17:55 |
Obsługa miła, mebelki bardzo ładnie wykonane. Polecam. |
 Sklep ogólnie |
mariusz 2009-09-14 08:25:17 |
Kontakt znakomity, mebelki pierwsza klasa, wysyłka błyskawiczna, opakowanie pancerne. Same pozytywy. |
 nr:164 |
mariusz 2009-09-14 08:25:16 |
Fotele bardzo wygodne, sięgają za głowę, więc jak ktoś przytknie komara na tarasie, to kark nie boli. Same pozytywy. |
 Sklep ogólnie |
Piotr 2009-09-11 19:11:49 |
Wszystko świetnie. Polecam:) |
 nr:1577 |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Walizeczka jest też super, jeszcze ładniejsza w rzeczywistości. |
 nr:2364 |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Kuferek cudny ze wszystkimi szczegółami - zamknięcie, uchwyt! |
<< Pocz [1] < Wstecz 275 276 277 278 279 280 Dalej > [338] Koniec >>
|