Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 276 277 278 279 280 281 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2364 |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Kuferek cudny ze wszystkimi szczegółami - zamknięcie, uchwyt! |
 Sklep ogólnie |
Elżbieta 2009-09-11 16:08:49 |
Jestem pod wrażeniem po otrzymaniu przesyłki, wyroby są bardzo ładne, dokładnie i estetycznie wykonane. Przesyłka zrealizowana szybko i sprawnie. Pełny profesjonalizm. Ogromna różnorodność wyrobów i moż |
 Sklep ogólnie |
Agata 2009-09-11 10:58:16 |
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia, towar bez zarzutu. Polecam. |
 nr:450 |
Justyna 2009-09-11 08:07:02 |
Opinia jak najbardziej pozytywna, kontakt z firmą bardzo profesjonalny i miły, towar doskonały. Całą transakcja szybka i bardzo udana. POLECAM !!! |
 Sklep ogólnie |
Justyna 2009-09-11 08:07:02 |
Firma godna polecenia, pełny profesjonalizm! POLECAM ! |
 nr:1422 |
Paulina 2009-09-10 19:40:45 |
Kosz bardzo ładny i świetnie wykonany, wymiary zgodne z zamówieniem. Przesyłka bardzo szybka! |
 nr:1578 |
Paulina 2009-09-10 19:40:45 |
Pojemniki, które otrzymałam, są ładne, świetnie wykonane, z pomysłowym zamknięciem na górze. Jestem bardzo zadowolona z zakupu! |
 nr:1704 |
Paulina 2009-09-09 14:23:54 |
jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu, szybka dostawa. polecam |
 Sklep ogólnie |
Jolanta 2009-09-09 07:44:45 |
Zakupione koszyki są bardzo ładne i dobrej jakości.
Firma Wiklonowe Cuda zrealizowała zamówienie szybko i sprawnie za co bardzo dziękuje. |
 nr:1446 |
Monika 2009-09-07 17:07:31 |
Koszyki robione na miarę służą jako szuflady. Wykonanie pięknie i ekspresowo szybko. Prócz tego dostałam prezent :) POLECAM SERDECZNIE!!! |