|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 281 282 283 284 285 286 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1485 |
grzegorz 2009-08-03 07:52:40 |
Kosze dokładnie takie jak oferowane przez sklep. Doskonała jakośc wykonania. |
 Sklep ogólnie |
grzegorz 2009-08-03 07:52:40 |
Bardzo szybka realizacja. Miła niespodzianka w paczce - mały koszyczek ozdobny. Polecam wszystkim |
 nr:2477 |
edward 2009-08-02 20:36:35 |
spelnia nasze oczekiwania.dziekujemy za przeuroczy koszyczek |
 nr:1979 |
Aneta 2009-07-31 21:42:00 |
Praktyczne, bardzo estetycznie wykonane, zgodne z opisem. Doskonale nadają się do gastronomii. Przesyłka i transakcja profesjonalna - niesamowicie szyba realizacja dostawy. Gorąco polecam zarówno towar jak i sklep wiklina.net |
 Sklep ogólnie |
waldemar 2009-07-31 12:05:56 |
Bardzo szybka realizacja mojego zamówienia i fachowa dostawa. Towar bardzo dobry. Polecam firmę. |
 nr:156 |
Tadeusz 2009-07-29 11:42:44 |
Zakupine przez mnie fotele są wygodne, starannie wykonane i ładne. Jestem zadowolony z zakupu. Przestłka została wysłana na drugi dzień po złozeniu zamówienia |
 nr:1617 |
ela 2009-07-28 08:08:57 |
kosz rewelacja, jakość rewelacja :) a w środku w prezencie mały śliczny koszyczek
Dziękuję i pozdrawiam |
 Sklep ogólnie |
ela 2009-07-28 08:08:57 |
profesjonalny sklep, miła i szybka obsługa, kosz zamówiłam w niedzielę a we wtorek był już u mnie:) |
 nr:2088 |
Ewa 2009-07-22 22:08:03 |
Wspaniały i funkcjonalny - długo takiego szukałam. |
 Sklep ogólnie |
Ewa 2009-07-22 22:08:03 |
Polecam za bardzo dobry wyrób, fachowość i rzetelność obsługi. |
<< Pocz [1] < Wstecz 281 282 283 284 285 286 Dalej > [338] Koniec >>
|