|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 283 284 285 286 287 288 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:366 |
Urszula 2009-07-09 16:16:50 |
Towar solidnie i estetycznie wykonany. Zgodny z opisem na stronie.Przesyłka dobrze zabezpieczona. Bardzo szybka dostawa oraz rzetelna informacja o przebiegu transakcji. Polecam i chętnie jeszcze kiedyś skorzystam z Państwa usług. |
 nr:2298 |
Monika 2009-07-08 13:27:36 |
Wykonanie bardzo ładne, bez wad. Serdecznie polecam. |
 nr:1466 |
Monika 2009-07-08 13:27:36 |
Wykonanie bardzo ładne, bez wad. Serdecznie polecam. |
 nr:463 |
Monika 2009-07-08 13:27:36 |
Wykonanie bardzo ładne, bez wad. Serdecznie polecam. |
 nr:1446 |
Monika 2009-07-08 13:27:36 |
Wykonanie bardzo ładne, bez wad. Serdecznie polecam. |
 Sklep ogólnie |
Monika 2009-07-08 13:27:36 |
Zamówienie zrealizowane bardzo profesjonalnie i szybko. Serdecznie polecam. |
 nr:2178 |
ELa 2009-07-08 08:14:20 |
Mata bardzo naturalna i pachnąca...lekkim mankamentem jest to że sie szczępi....ale czegóż wymagać od słomy:] Dostawa szybka i bez problemu! |
 nr:1646 |
ELa 2009-07-08 08:14:20 |
Koszyczek bardzo ładny.
Troszke mniejszy niż sobie wyobrażałam...ale nadaje się w zupełności na kosz upominkowy. Szybka i sprawna dostawa. Polecam! |
 nr:298 |
ELa 2009-07-08 08:14:20 |
Kwietnik jest dobrze i ładnie wykonany, zadowolenie 100%. Dostawa szybka i bez problemu. Proces realizacji zamowienia przebiegał szybko i komunikatywnie. |
 Sklep ogólnie |
ELa 2009-07-08 08:14:20 |
Duży wybór, przystępne ceny, szybka i komunikatywna obsługa...gorąco POLECAM! |
<< Pocz [1] < Wstecz 283 284 285 286 287 288 Dalej > [338] Koniec >>
|