(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 285 286 287 288 289 290  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia
Kwietnik stojący 40x40x95, śred. 12/15,5
nr:299
agnieszka
2009-06-21 08:29:03
kwietnik okazał się doskonałym wyborem. polecam wszystkim. wysylke otrzymalam w bardzo szybkim tempie za co barzdo dziekuje. Jeszcze raz wszystlim polecam. Ja na pewno skorzystam
Kwietnik stojący 40x40x62/95, śred. 15,5
nr:298
agnieszka
2009-06-16 16:15:51
juz dwa razy zlozylam zamowienie i jestem bardzo zadowolona i z uslug i z towaru. wszystko odbylo sie szybciutko i w milej atmosferze polecam wszystkim
Kosz prostokątny. 50 x 30, wys 50
nr:1773
Natalia B.
2009-06-14 15:49:47
Produkt wykonany starannie, całkowicie zgodny z podanymi parametrami, według zamówienia. Polecam!
Wiklina malowana jest przepiękna. Wyrób pomalowany jest droższy o 35% (farba+malowanie)
nr:2313
Natalia B.
2009-06-14 15:49:47
Produkt wykonany starannie, całkowicie zgodny z podanymi parametrami, według zamówienia. Polecam!
Fotel wiklinowy firmowy. 59x60x42/82, siedzisko: szer.44, głęb. 43
nr:156
Natalia B.
2009-06-14 15:49:47
Fotel stabilny, starannie wykonany, wygodny. To z pewnością nie ostatnie moje zakupy w "Wiklinowych Cudach".

Sklep ogólnie
Natalia B.
2009-06-14 15:49:47
Absolutny profesjonalizm, bardzo szybka obsługa, świetny kontakt, cierpliwość pracowników! No i ogromny wybór produktów - wyjątkowa możliwość dopasowania do własnych potrzeb. Polecam! To z pewnością nie ostatnie moje zakupyw "Wiklinowych Cudach"
Szuflada 27,5 x34  wys. 19
nr:2239
Kasia
2009-06-12 17:32:32
Koszyczki bardzo ładne, wymiar idealnie zgodny z zamówieniem i szybka wysyłka. Polecam
Kosz na pościel i bieliznę 40x25x70
nr:1422
Kasia
2009-06-12 17:32:32
Kosze bardzo ładne, dostawa bardzo szybka. Polecam

Sklep ogólnie
Kasia
2009-06-12 17:32:32
Bardzo uczciwy sprzedawca, wysyłka szybsza niż początkowe ustalenia. Polecam wszystkim
Kosz na pościel i bieliznę łazienkowy także na dowolny wymiar. 40x25x60
nr:453
Bartek K.
2009-06-09 09:00:31
Zamówiłem kosz na wymiar, z dzieloną klapą. Został on wykonany w 100% zgodnie z moim zamówieniem. Jest bardzo ładnie i estetycznie wykonany. Jeśli ktoś zastanawia się, czy skorzystać z usług tej firmy, to z całym spokojem mogę ją polecić.

<<  Pocz [1] < Wstecz 285 286 287 288 289 290  Dalej > [338] Koniec >>

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.