Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 285 286 287 288 289 290 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:299 |
agnieszka 2009-06-21 08:29:03 |
kwietnik okazał się doskonałym wyborem. polecam wszystkim. wysylke otrzymalam w bardzo szybkim tempie za co barzdo dziekuje. Jeszcze raz wszystlim polecam. Ja na pewno skorzystam |
 nr:298 |
agnieszka 2009-06-16 16:15:51 |
juz dwa razy zlozylam zamowienie i jestem bardzo zadowolona i z uslug i z towaru. wszystko odbylo sie szybciutko i w milej atmosferze polecam wszystkim |
 nr:1773 |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Produkt wykonany starannie, całkowicie zgodny z podanymi parametrami, według zamówienia. Polecam! |
 nr:2313 |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Produkt wykonany starannie, całkowicie zgodny z podanymi parametrami, według zamówienia. Polecam! |
 nr:156 |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Fotel stabilny, starannie wykonany, wygodny. To z pewnością nie ostatnie moje zakupy w "Wiklinowych Cudach". |
 Sklep ogólnie |
Natalia B. 2009-06-14 15:49:47 |
Absolutny profesjonalizm, bardzo szybka obsługa, świetny kontakt, cierpliwość pracowników! No i ogromny wybór produktów - wyjątkowa możliwość dopasowania do własnych potrzeb. Polecam! To z pewnością nie ostatnie moje zakupyw "Wiklinowych Cudach" |
 nr:2239 |
Kasia 2009-06-12 17:32:32 |
Koszyczki bardzo ładne, wymiar idealnie zgodny z zamówieniem i szybka wysyłka. Polecam |
 nr:1422 |
Kasia 2009-06-12 17:32:32 |
Kosze bardzo ładne, dostawa bardzo szybka. Polecam |
 Sklep ogólnie |
Kasia 2009-06-12 17:32:32 |
Bardzo uczciwy sprzedawca, wysyłka szybsza niż początkowe ustalenia. Polecam wszystkim |
 nr:453 |
Bartek K. 2009-06-09 09:00:31 |
Zamówiłem kosz na wymiar, z dzieloną klapą. Został on wykonany w 100% zgodnie z moim zamówieniem. Jest bardzo ładnie i estetycznie wykonany. Jeśli ktoś zastanawia się, czy skorzystać z usług tej firmy, to z całym spokojem mogę ją polecić. |