(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 289 290 291 292 293 294  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

Sklep ogólnie
BOŻENA
2009-05-09 07:08:42
Polecam Wasz sklep wszystkim kochającym nasze polskie wyroby wikliniarskie.Jako klientka, jestem zadowolona nie tylko z jakości oferowanych wyrobów, ole również z szybkiej obsługi. Pozdrawiam Bożena
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Hanka
2009-05-08 17:46:37
Zamówiłam dwa kosze i jestem bardzo zadowolona.Wykonane starannie i zgodnie z podanymi wymiarami.Dostawa bezproblemowa.Polecam.

Sklep ogólnie
Aleksandra
2009-05-08 15:36:50
Pełen profesjonalizm!, kosze solidne i dokładnie takich wymiarów jakich oczekiwałam, to już mój drugi zakup w tej firmie i z czystym sumieniem polecam!
Wiklina malowana jest przepiękna. Wyrób pomalowany jest droższy o 35% (farba+malowanie)
nr:2313
Joanna Kuczyńska
2009-05-05 19:03:14
Bardzo ładny kosz, w rzeczywiskości wyglądający lepiej niż na zdjęciu. Serdecznie polecam zakup!

Sklep ogólnie
Joanna Kuczyńska
2009-05-05 19:03:14
Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie, świetny kontakt a dostawa nawet szybciej niż się spodziewałam. Polecam.
Fotel bujany dla osoby dorosłej. 115 x 60, wys. 47/70/107, siedzisko szr 48,głęb. 43, wys oparcia 82 cm.
nr:170
Iwona
2009-05-05 18:18:22
Fotel piękny i wygodny, ale niestety... zbyt często oblegany przez moją córkę :( Zatem nie mam czasu się nim nacieszyć. Dostawa szybka i profesjonalna.

Sklep ogólnie
Barbara
2009-05-05 15:50:05
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie Solidnie i terminowo polecam
Domek wiklinowy.  160x130 wys.155 bez komina.
nr:1388
Justyna Michallek
2009-05-04 20:19:03
przepiękny domek wiklinowy, cudnie wtopil sie w krajobraz ogrodu, dzieci zachwycil, cieszy oko i nie szpeci tak, jak plastikowe budki! serdecznie polecam wszystkim rodzicom, bo, choc moj synek ma ledwie roczek i jeszcze nie chodzi, to wiklinowe cudo jest

Sklep ogólnie
Justyna Michallek
2009-05-04 20:19:03
kontakt telefoniczny bardzo mily, rzetelny Sprzedawca godny polecenia, pozdrawiam serdecznie!

Sklep ogólnie
Mateusz
2009-05-04 19:43:44
Koszyki bardzo ładne, dostawa szybka, żadnych zastrzeżeń. Polecamy.

<<  Pocz [1] < Wstecz 289 290 291 292 293 294  Dalej > [338] Koniec >>

Czy wiesz, że możesz obejrzeć wszystkie produkty na jednej stronie?

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.