|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 292 293 294 295 296 297 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Paweł 2009-04-13 20:36:09 |
przesyłka w przed terminem, miły kontakt, mogę z czystym sumieniem polecić sklep |
 Sklep ogólnie |
Iza 2009-04-10 09:26:32 |
Bardzo polecam sklep. Kontakt błyskawiczny. Precyzyjna informacja o wysyłce towaru. Toaletka zgodna z zamówieniem. Polecam gorąco:) |
 nr:1904 |
Kaska 2009-04-10 08:56:49 |
Bardzo praktyczne, estetycznie i solidnie wykonane, polecam. |
 nr:2019 |
Kaska 2009-04-10 08:56:49 |
Abażur jest bardzo ładny, świetnie wykonany, polecam. |
 Sklep ogólnie |
Kaska 2009-04-10 08:56:49 |
Bardzo szybka dostawa plus bardzo przyjemny podarunek od firmy polecam. |
 nr:2376 |
Sylwia 2009-04-09 23:18:40 |
Solidne wykonanie , po raz kolejny robiłam zamówienie i jestem bardzo zadowolona z wyrobu.Ponadto dostałam prezent za który bardzo dziękuję !!! |
 Sklep ogólnie |
Sylwia 2009-04-09 23:18:40 |
Dobry i miły kontakt z klientem, ładne i porządne wyroby !Gorąco polecam ! |
 nr:2200 |
Sebastian 2009-04-09 21:52:24 |
Fajny koszyk, mi osobiście bardzo pasuje. pozdrawiam |
 nr:2201 |
Sebastian 2009-04-09 21:52:24 |
Duży kosz pomieści wiele towaru. jak dla mnie super. |
 Sklep ogólnie |
Sebastian 2009-04-09 21:52:24 |
Polecam sklepik. Towar bardzo dobry jakościowo. Dobra współpraca. |
<< Pocz [1] < Wstecz 292 293 294 295 296 297 Dalej > [338] Koniec >>
|