|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 293 294 295 296 297 298 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 Sklep ogólnie |
Bożena 2009-04-09 20:26:04 |
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie
Towar pierwszej jakości.Ekspresowa
przesyłka. Gorąco polecam !!! |
 Sklep ogólnie |
Anna 2009-04-09 19:43:12 |
Znakomity kontakt z producentem. Transkacja sfinalizowana blyskawicznie, produkt dokladnie taki jak w opisie. Szczerze polecam. |
 Sklep ogólnie |
Beata 2009-04-09 13:57:40 |
bardzo sprawnie załatwione zakupy, towar był na drugi dzień w firmie , wszystko sie udało w 100 % |
 nr:1773 |
Agnieszka Adamska 2009-04-03 21:37:11 |
Jestem bardzo zadowolona z zakupu; kosz wygląda tak, jak oczekiwałam, jest wykonany starannie i zgodnie z podanymi przeze mnie wymiarami. Ponadto w środku znalazłam ujmujący prezent, mały koszyczek w sam raz na zbliżające się święta Wielkiej Nocy, za któr |
 Sklep ogólnie |
Agnieszka Adamska 2009-04-03 21:37:11 |
Jestem zadowolona z usług sklepu, zamówienie zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami, a przesyłka wysłana i dostarczona na czas. |
 nr:172 |
Paulina 2009-03-31 22:15:17 |
Fotel jest piekny i bardzo wygodny |
 Sklep ogólnie |
Paulina 2009-03-31 22:15:17 |
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie.Pelna profesjonalnosc i solidnosc |
 Sklep ogólnie |
alutek 2009-03-26 15:39:18 |
koszyki dostarczone szybko i zgodne z zamówieniem, polecam |
 nr:1404 |
gosia 2009-03-26 12:20:10 |
Jestem bardzo zadowolona.Idealne na naleweczki domowej roboty. Polecam |
 Sklep ogólnie |
Shila 2009-03-23 08:20:39 |
Jestem bardzo zadowolona.Kosze są prześliczne,wymiary idealne.Nie czekałam długo.Będe polecać Wasz sklep.Jeszcze raz dziękuje za profesjonalną i miłą obsługe. |
<< Pocz [1] < Wstecz 293 294 295 296 297 298 Dalej > [338] Koniec >>
|