(122)
(412)
(391)
(69)
(106)
(44)
(100)
(186)
(118)
(28)
(20)
(32)
(14)
(7)
(6)
(24)
(0)
(37)
(0)
 www.wiklina.net
Opinie sklepu | Opinie produktów
Wszystkie opinie
pokazuj opinii na stronie
<<  Pocz [1] < Wstecz 299 300 301 302 303 304  Dalej > [338] Koniec >>
produkt
imie/data opinia

Sklep ogólnie
SABINA
2009-01-29 10:29:59
Bardzo miła obsługa i szybki kontakt telefoniczny z klientem oraz bardzo szybka realizacja zamowienia z wymiarami na życzenie.Kosze wykonane solidnie zgodnie z umową.Sklep godny polecenia !!!!
Krzesło 53x53x85, siedzisko 45 x 41 głęb.
nr:1765
jurek
2009-01-25 14:59:07
super sklep zamówienie zostało wykonane błyskawicznie polecam
Wiklinowa skrzynka, szuflada typowa lub na wymiar. 30 x 19,  wys. 14
nr:456
Marta
2009-01-22 07:48:05
Koszyki są super - wykonanie profesjonalne, szybki i miły kontakt. Jestem w 100% zadowolona. Pozdrawiam!

nr:1806
Joanna
2009-01-21 10:10:35
Kosz wykonany zgodnie z zamówieniem (na wymiar), porządnie. Przesyłka błyskawiczna. POLECAM!

Sklep ogólnie
Joanna
2009-01-21 10:10:35
Bardzo solidny, kontaktowy sprzedawca, zdecydowanie godny zaufania. SERDECZNIE POLECAM!
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Ania Józefina
2009-01-20 20:46:10
Jestem bardzo zadowolona:) Trochę długo czekałam, ale moja szuflada wiklinowa została wykonana tak jak chciałam:) Wymiary idealne:) super!
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Ania Jóżzefina
2009-01-20 20:45:57
Jestem bardzo zadowolona: szuflada wiklinowa została wykonana tak jak chciałam:) Wymiary idealne:) super!
Szuflada, skrzynka z wikliny na dowolny wymiar i kolor. 50x30x15
nr:460
Ania Jóżefina
2009-01-20 20:45:56
Jestem bardzo zadowolona:) Trochę długo czekałam, ale moja szuflada wiklinowa została wykonana tak jak chciałam:) Wymiary idealne:) super!

Sklep ogólnie
larm
2009-01-20 09:24:14
Zamówiłam 3 kosze-szufladki, wykonane bardzo porządnie, estetycznie na wymiar o jaki prosiłam. Trzeba trochę poczekać ze względu na dużą ilość zamówień, ale warto. Polecam

Sklep ogólnie
Darek
2009-01-20 08:43:21
wszystko ok tylko trochę długo trzeba czekać na dostawę

<<  Pocz [1] < Wstecz 299 300 301 302 303 304  Dalej > [338] Koniec >>

Tracking paczki oznacza monitorowanie przesyłki na całej trasie transportu

Polityka Cookies © Copyright 2002-2026 www.wiklina.net Wszelkie prawa zastrzeżone.