|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 301 302 303 304 305 306 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1445 |
Agnieszka S. 2009-01-14 13:35:25 |
Super, jeszcze raz super, zawsze jestem zadowolona z zakupow w tej firmie GORACO POLECAM, wysoka jakosc wykonania, pelen profesjonalizm |
 Sklep ogólnie |
Eliza 2009-01-13 09:53:10 |
Natychmiastowe potwierdzenie zamówienia, informacje o wysyłce na bieżąco drogą e-mail, bardzo szybkie dostarczenie towaru i fantastyczna jakość produktu - polecam!! |
 Sklep ogólnie |
beata 2009-01-12 21:39:37 |
jestem bardzo zadowolona z wyrobów a także z błyskawicznej obsługi ,dziękuję ,pozdrawiam |
 nr:2300 |
Albert 2009-01-12 20:59:39 |
Kosz wykonany bardzo starannie, doskonale opakowany, bardzo krótki czas dostawy. Polecam |
 Sklep ogólnie |
Agnieszka 2009-01-12 20:06:10 |
jestem zadowolona z akupionego towaru bardzo dobrze wykonany oraz szybka dostawa dziekuje |
 nr:53 |
Diana 2009-01-10 22:05:20 |
Daję duży plus za szybką realizację zamówienia i za towar zgodny z oczekiwaniami. Polecam:) |
 Sklep ogólnie |
Dorota 2009-01-04 00:07:46 |
Przesyłkę otrzymałam szybko i dokładnie taką jak w opisie i na zdjęciu. Myślę, że to nie jest ostatni mój zakup w Państwa firmie. Bardzo rzetelnie. dziękuję i pozdrawiam |
 Sklep ogólnie |
Alicja 2008-12-29 14:02:15 |
Wszystkie zamówione u Państwa towary zostały wykonane starannie i zgodnie z określonymi wymiarami _ śmiało można Państwa wyroby polecić innym klientom i znajimym
Pozdrawiam A.P. |
 nr:450 |
Maria 2008-12-28 23:06:16 |
Kosz wiklinowy zamówiłam w niestandardowych wymiarach. Otrzymałam idealnie taki jaki zamówiłam, wykonany perfekcyjnie, doskonała jakość, miły kontakt i szybka dostawa. Polecam innym niezdecydowanym! |
 nr:460 |
Dorota 2008-12-28 19:55:50 |
Witam!Bardzo miła wspólpraca koszyki wykonane są bardzo starannie. Jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam, tym bardziej że czas oczekiwania jest krótki
Pozdrawiam |
<< Pocz [1] < Wstecz 301 302 303 304 305 306 Dalej > [338] Koniec >>
|