Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 310 311 312 313 314 315 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:368 |
Monika 2008-10-18 23:17:17 |
Bardzo solidny produkt, a przez to udany zakup. Wszystkim polecam ten sklep, ponieważ jest tani, solidny, uczciwy, prowadzi bardzo dobry kontakt z kilentem oraz dostarcza produkty błyskawicznie do odbiorcy. Od dnia otrzymania przesyłki wszystkim polecam t |
 nr:369 |
Monika 2008-10-18 23:17:17 |
Bardzo solidny produkt, a przez to udany zakup. Wszystkim polecam ten sklep, ponieważ jest tani, solidny, uczciwy, prowadzi bardzo dobry kontakt z kilentem oraz dostarcza produkty błyskawicznie do odbiorcy. Od dnia otrzymania przesyłki wszystkim polecam t |
 nr:370 |
Monika 2008-10-18 23:17:17 |
Bardzo solidny produkt, a przez to udany zakup. Wszystkim polecam ten sklep, ponieważ jest tani, solidny, uczciwy, prowadzi bardzo dobry kontakt z kilentem oraz dostarcza produkty błyskawicznie do odbiorcy. Od dnia otrzymania przesyłki wszystkim polecam t |
 nr:1604 |
Monika 2008-10-18 23:17:17 |
Bardzo solidny produkt, a przez to udany zakup. Wszystkim polecam ten sklep, ponieważ jest tani, solidny, uczciwy, prowadzi bardzo dobry kontakt z kilentem oraz dostarcza produkty błyskawicznie do odbiorcy. Od dnia otrzymania przesyłki wszystkim polecam t |
 nr:1603 |
Monika 2008-10-18 23:17:17 |
Bardzo solidny produkt, a przez to udany zakup. Wszystkim polecam ten sklep, ponieważ jest tani, solidny, uczciwy, prowadzi bardzo dobry kontakt z kilentem oraz dostarcza produkty błyskawicznie do odbiorcy. Od dnia otrzymania przesyłki wszystkim polecam t |
 Sklep ogólnie |
Monika 2008-10-18 23:17:17 |
Tutaj mogą Państwa wyrazić ogólną opinię o sklepie
Wszystkim polecam ten sklep, ponieważ jest tani, solidny, uczciwy, prowadzi bardzo dobry kontakt z kilentem oraz dostarcza produkty błyskawicznie do odbiorcy. Od dnia otrzymania przesyłki wszystkim pole |
 nr:2239 |
maag 2008-10-17 22:25:14 |
Koszyki są bardzo dobrej jakości, pożądnie wykonane i zrobione dokładnie na wymiar jaki podalam!polecam |
 Sklep ogólnie |
maag 2008-10-17 22:25:14 |
Sklep jest super! dobry kontakt, szybko i solidnie, serdecznie polecam! |
 nr:460 |
Karolina 2008-10-11 19:33:09 |
profesjonalne podejscie do klienta, Szuflada rewelacyjna. Polecam |
 Sklep ogólnie |
Tomasz 2008-10-07 20:54:37 |
Wszysto ok transakcja zakupu przebiegła szybko i sprawnie a kosze są fajne i dobrze, solidnie wykonane POLECAM WSZYSTKIM |