|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 314 315 316 317 318 319 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1578 |
Sylwia 2008-08-29 11:34:09 |
Dobra jakość ,szybka obsługa |
 nr:456 |
Sylwia 2008-08-29 11:34:09 |
Dobra jakość ,szybka obsługa |
 nr:1511 |
Sylwia 2008-08-29 11:34:09 |
Dobra jakość ,szybka obsługa |
 nr:1777 |
Sylwia 2008-08-29 11:34:09 |
Dobra jakość ,szybka obsługa |
 nr:1445 |
Katarzyna 2008-08-26 12:18:19 |
Koszyk jest bardzo ładny, estetyczny, idealnie pasuje do wnęki. Szczególnie ciekawie prezentuje się zamówiona przeze mnie indywidulana wstawka z ciemnej wikliny w połowie wyokości kosza. |
 nr:459 |
Katarzyna 2008-08-26 12:18:19 |
Koszyk jest bardzo ładny, estetyczny, idealnie pasuje do wnęki. Starannie wykonany. |
 Sklep ogólnie |
Katarzyna 2008-08-26 12:18:19 |
Profesjonalna obsługa, łacznie z kontaktami telefonicznym.
Staranne wykonanie wyrobów. Bardzo sobie cenię to, że mogłam wprowadzić do oryginalnego wzoru własny pomysł w postaci wstawki z ciemnej wilkiny. Koszyk zyskał na estetyce a sklep zyskał na uznani |
 nr:1657 |
Ewa 2008-08-25 12:19:22 |
Kosz bardzo starannie wykonany, zgodny z opisem. Polecam |
 nr:7 |
Ewa 2008-08-25 12:19:22 |
Kosz bardzo starannie wykonany, zgodny z opisem. Polecam |
 Sklep ogólnie |
Ewa 2008-08-25 12:19:22 |
Bardzo szybka sprawna i miła obsługa. Dodatkowy atut to ceny, które naprawdę sa konkurencyjne. Polecam wszystkim |
<< Pocz [1] < Wstecz 314 315 316 317 318 319 Dalej > [338] Koniec >>
|