|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 319 320 321 322 323 324 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:1741 |
daisy 2008-07-16 08:36:18 |
szafka fajna, ale trochę słabo szuflada się suwa |
 nr:2088 |
katarzyna sobieszek 2008-07-15 21:21:26 |
wszystko ok polecam |
 nr:1839 |
katarzyna sobieszek 2008-07-15 21:21:26 |
wszystko ok polecam |
 Sklep ogólnie |
katarzyna sobieszek 2008-07-15 21:21:26 |
towar super, kontakt super, ceny rewelacyjne, super szybka wysyłka, super miły Pan właściciel ;-) Pozdrawiam i polecam |
 nr:1881 |
GRAZYNA 2008-07-15 20:27:35 |
bARDZO SOLIDNIE WYKONANY |
 nr:348 |
GRAZYNA 2008-07-15 20:27:35 |
BARDZO ŁADNIE WYKONANY |
 Sklep ogólnie |
GRAZYNA 2008-07-15 20:27:35 |
bARDZO SZYBKA OBSŁUGA- SUPER- POLECAM |
 nr:1997 |
luiza 2008-07-14 16:41:41 |
Piękne osłonki na doniczki, solidnie wykonane. |
 nr:28 |
luiza 2008-07-14 16:41:41 |
Super kosz piknikowy, duży, polecam |
 Sklep ogólnie |
luiza 2008-07-14 16:41:41 |
Przesyłkę otrzymałam 2 dni po złżeniu zamówienia, polecam. |
<< Pocz [1] < Wstecz 319 320 321 322 323 324 Dalej > [338] Koniec >>
|