|
|
Opinie sklepu |
Opinie produktów
|
| << Pocz [1] < Wstecz 331 332 333 334 335 336 Dalej > [338] Koniec >> |
produkt
|
imie/data |
opinia |
 nr:2059 |
Beata 2008-03-13 20:34:17 |
Cudowny fotel bujany......... wnosi do wnętrza odrobinę romantyzmu i nostalgii. Polecam. |
 Sklep ogólnie |
Beata 2008-03-13 20:34:17 |
Szybka dostawa. Wspaniała współpraca. |
 nr:1445 |
Justyna 2008-03-13 19:56:06 |
jestem bardzo zadowolona z zamówionych koszy, bo mimo iż są nietypowo małe, to bardzo się sprawdzają a ich wykonanie wskazuje na bardzo dokładną i rzetelną pracę |
 nr:2078 |
Kamila 2008-03-13 18:42:45 |
Bardzo ładny i zgrabny koszyczek idealny np. do sypania kwiatków |
 nr:1508 |
Kamila 2008-03-13 18:42:45 |
Solidnie wykonany kosz, nowoczesny kształt, bardzo praktyczny i poręczny. |
 Sklep ogólnie |
Kamila 2008-03-13 18:42:45 |
Jestem bardzo zadowolona zarówno z produktów jak i z profesjonalnego podejścia Pana Andrzeja do swoich klientów. Polecam!!! |
 nr:460 |
Radek 2008-03-13 17:49:48 |
Jak najbardziej produkty spełniają moje oczekiwania a sposób realizacji jest również na satysfakcjonującym poziomie. Polecam wszystkim gorąco. |
 Sklep ogólnie |
Radek 2008-03-13 17:49:48 |
Jak najbardziej produkty spełniają moje oczekiwania a sposób realizacji jest również na satysfakcjonującym poziomie. Polecam wszystkim gorąco. |
 Sklep ogólnie |
Kinga 2008-03-13 17:38:49 |
Bardzo miła i rzetelna obsługa. Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem i obrazkiem. Polecam |
 nr:157 |
Justyna 2008-03-13 16:51:32 |
Właśnie szukałam foteli w takim kolorze (oryginalnym , białym). Polecam. |
<< Pocz [1] < Wstecz 331 332 333 334 335 336 Dalej > [338] Koniec >>
|